Ostrzezenie

daggry
Użytkownik

Ostrzegam przed ebay polska. Jak cos nie zagra to umywaja rączki i gada się z durnym robotem aż się człowiek zmęczy i machnie ręką.
Oczywyście chronią złodziei i wydynie nazwiska i danych nie oszusta nie mieści im się w głowie.
Na e-bay polska płacić powinno się tylko przez paypal - bo wtedy paypal dobierze się do oszusta czy to się głupko z e-bayu podoba czy nie.
To co tu podaje to moje gorzkie doświadczenia i strata ponad 1500 złotych na ich dobrze prosperującym oszuście którego nazywali supersprzedawcą!! pozdrawiam daggry -  a najlepiej to tu wcale nie handlować bo jak się człowiek naszarpie i straci czas to lepiej dać trochę więcej w innym sklepie i mieć spokój i czyste zasady gry.

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Ostrzezenie

Ostrzegam przed ebay polska


Czy przed oszustami na ebay  polska?


Ja ostrzegam przed ludzmi oszustami działającymi na ebay pl i NA CAŁYM ŚWIECIE.....


bo to oni kradną , kłamią i żeby się ustrzec trzeba pewne zasady przestrzegac żeby ryzyko zrobienia w ch... zminimalizowac 

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Ostrzezenie

dziewanna1
Użytkownik

Może  byśmy  tak  szybko nie potępiali całegp  EBAY


wszędzie  są  oszuści - na wszystkich forach


są  skargi  i  opisy  oszustw.


Dobrze  że  ostrzegamy się przed oszustami


ale nie traćmy  sympatii  do  EBAY.


~~~~~~~~~~~~~


KAROLINA

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Ostrzezenie

... bo eBay właśnie robi sporo abyśmy je znielubili (ja zniechęcony ich polityką wracam jednak z częścią działalności do Allegro).



Powód?


Sprzedający na eBay jest postawiony pod ścianą. Nic nie może zrobić, oprócz jakiegoś idiotycznego otwierania spraw o zaległą płatność. Nie może ostrzec innych sprzedawców przed kimś, kto licytuje a później nie płaci i nie odpowiada na korespondencję. Na Allegro za takie coś jest FZP, ostrzeżenia i możliwy negatyw. A tu - uwalić sprzedawcę może każdy, w drugą stronę już nie. Albo pozytyw, albo g...

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź