problem z USPS

3 czerwca przesyłka została wysłana za pośrednictwem USPS, 9.06 była w Niemczech i Warszawie, a dziś (14.6)  jest informacja, że ponownie jest w miejscu wysyłki. ??? O co w tym chodzi? Czy ktoś miał podobną sytuację?

 

Oczywiście skontaktowałam się ze sprzedawcą, odpowiedział, że przesyłka jest w drodze do mnie i on tych wczesniejszych informacji nie widzi, podał mi stronę do śledzenia usps.com.

Jednak po wrzuceniu na tą stronę nr przesyłki, mam tą samą informację, że przesyłka z Warszawy wróciła do Miami i jest w drodze do mnie?

?????

 

Zgodnie z informacją na ebay powinnam ją otrzymać 13.06, co nie zostało zrealizowane.

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

problem z USPS

Jaka to przesylka?  first class international czy ktoras z drozszych jak np. ekspresy czy prority medium lub large box?

 

 

moja przesylka (first class international) jest teraz w Arabii Saudyjskiej od 2 tygodni a byla w Warszawie, wyslana z USA

 

Przypadki takie zdarzaja sie, niestety, dosc czesto: USA - Warszawa - Brazylia - USA (Miami) - Warszawa

lub USA  - Warszawa - Gabon - Warszawa lub USA - Nigeria - Warszawa - Niemcy - Chicago - Warszawa

 

Niestety poczta USA nie przyjmuje reklamacji na first class lub flat rate small box czy small envelope wiec nic z tym nie robia .

 

Poczekaj (moja przez Brazylie szla miesiac) ale nie przegap terminu otwarcia sporu

 

Na poczcie nic nie wiedza albo nie chca powiedziec - sadze ze wadliwie skanuja w sortowni i rozsylaja przesylki zamiast wewnatrz kraju gdzies w swiat.

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

problem z USPS

Właśnie przed chwilą otrzymałam moją przesyłkę. 😉

Wysyłka była realizowana USPS Priority Mail International.

 

Wysłana 3.6 - dostarczona 19.6 - jej trasa wyglądała tak:

DAYTONA BEACH, FL

MIAMI, FL

ISC MIAMI FL

MIAMI, UNITED STATES

LOUISVILLE, UNITED STATES

WEST PALM BEACH, UNITED STATES

COLOGNE, GERMANY

WARSAW, POLAND

MIAMI, UNITED STATES

WEST PALM BEACH, UNITED STATES

POLAND Customs Clearance

POLAND Arrival at Post Office

 

Ta trasa jest zastanawiająca? Przypuszczam, że odesłali ją spowrotem do Miami, abym jej za szybko nie otrzymała.

 

Ciekawe jak będzie z drugą przesyłką?, chwilowo utknęła w Szwajcarii.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź