Wysyłka
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Monitorowanie przesylek przez PayPal???

"naszych danych wynika, że sprzedający przesłał ten przedmiot zapośrednictwem usługi Wysyłka z systemu PayPal. Przesyłkę możeszmonitorować, logując się do swojego konta PayPal i przeglądając rejestrhistorii transakcji lub potwierdzając poniższe infor...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1258 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

różne adresy do wysyłki

Witam! Po sprzedaży i otrzymaniu wpłaty otrzymałam od eBay i PayPal dwa różne adresy do wysyłki. Kupujący nie odpowiada na moje maile a chciałabym jak najszybciej wysłać przesyłkę. Który z tych adresów mam potraktować za adres aktualny? Z góry dzięku...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 161 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

kto pomoże-ceny listów priorytetowch z FRANCJI

może posiada,ktoś informację na temat cen listów priorytetowych z Francji do Polski w kilku przedziałach wagowych od najlżejszych np.100 gr.max do kilograma? Nie znam francuskiego i trudno odszukać takie dane na stronie poczty francuskiej. dziekuje z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 155 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prośba, jak długo idzie list z USA

Jak długo idzie list nieubezpieczony z USA do Europy/Polski z tzw. deklaracją celną ( czy jak to się tam to nazywa) ??:| Wartość towaru w liście to tylko 20 dolców, więc list nie ubezpieczony. Płacono pay-palem przed 40- dniami.Sprzedawca ( same pozy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1657 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka do UE?

Witam, Chciałabym zapytać jak ograniczyć wysyłkę tylko krajów UE? i czy da się się to zrobić tylko dla wybranych przedmiotów? Z góry dziękuje za pomoc

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 121 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jaka wysyłka

Witam!!!chce kupic gre i wysyłke nie wiem jaką wybrać którą wybrać i ile bede czekał na gre??? USPS First Class Mail International zmienny US $6,20 USPS Priority Mail International zmienny US $27,25 USPS Priority Mail International Flat Rate Envelope...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 111 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

POCZTA POLSKA ......

''POCZTA POLSKA '' zwija żagle - likwidują placówki na niektórych wsiach i małych miejscowościach -- to sie żle odbije na naszych wysyłkach . Będą kłopoty ;-( ~~~ KAROLINA ~~~~

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 182 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Oznaczenie przedmiotu jako wysłanego

Witam serdecznie, w regulaminie nie mogę się doszukać tej informacji, dlatego pytam tutaj: czy sprzedający ma obowiązek oznaczyć przedmiot jako wysłany? Chodzi mi o to, czy na stronie Mój Ebay, obok akucji z zakupionym przeze mnie przedmiotem MUSI po...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 383 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysylka telefonu

Hej, zastanawiam sie w jaki sposob najlepiej wyslac telefon komorkowy zeby nie doliczyli podatkow? Z tego co wyczytalem to ciezko jest ominac oplate za posrednictwo w urzedzie celnym w przypadku firm doma i polamer? Wiec chyba wysle USPS, bedzie napi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 101 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z kupnem

Założyłem konto na ebay i PayPal. PayPal zweryfikowany. Pieniadze przelane, ale nie doszly - paypal wyslal informacje ze jest problem i zwroci kaske w ciagu trzech dni na konto. Jak chce wiedziec cos wiecej to musze do nich dzwoni... To pierwszy prob...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 187 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Anulowanie transakcji ? Można w ten sposób ?

Witam, Mam pewnie problem który nie wiem jak rozwiązać . . . Otóż kupiłem kilka dni temu na ebay'u UK mikser Dj'ski. Przedz złożeniem oferty ( KUP TERAZ ) zadałem sprzedającemu zapytanie czy wysyłka bedzie dostępna do Polski ( dla upewnienia, bo w au...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 465 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ParcelForce

Witam! Czy ktoś posiada informację, jaka firma kurierska przejmuje przesyłki w Polsce wysłane poprzez ParcelForce? W ubiegłym roku był to EMS (czyli kurier poczty-polskiej), a teraz widzę, że na stronie ParcelForce jest też wymieniony Gls i nie wiem,...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 414 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania