Problem z kupnem

albatros127
Użytkownik

Założyłem konto na ebay i PayPal. PayPal zweryfikowany. Pieniadze przelane, ale nie doszly - paypal wyslal informacje ze jest problem i zwroci kaske w ciagu trzech dni na konto. Jak chce wiedziec cos wiecej to musze do nich dzwoni... To pierwszy problem... Drugi; na aukcji kup teraz (przedmiot z USA) nie moge jej sfinalizowac... Nie moge sprawic ze przedmiot znajdzie sie na mojej karcie zakuionych przedmiotów.. Wyswietla sie informacja mowiaca iz sprzedawca nie podal kosztu wysylki. Po wymianie maili ze sprzedajcym znam wartosc wysylki wpisuje w podswietlone miejsce i.... znowu to samo, poza tym ze w oknie na dole strony mam zestawienie kosztow; cena przedmiotu + koszt wysylki, ale domagaja sie ode mnie jakichs kodów, cards?? Obok jest PayPal?? Jak to zweryfikowac (paypal jest skojarzony z moim kontem ebay)? Czy w te miejsce mam wpisac te trzy cyfry z mojej karty kredytowej?? A co jesli chce przelac kase na paypal i  w ten sposob placic??


Trzecia spraw. Kupilem poprzez sklep internetowy to co chcialem (ze wzgledu na problemy o ktorych pisze wyzej). Wartosc towaru z wysylką to 808$. Chodzi o vat i cło. Sprzedawca powiadomil mnie ze napisze wartosc paczki do 100$ i dodta "gift"i ze dzieki temu nie bede musiał za nic placic extra. Czy to przejdzie?? Dodam ze moja paczka od trzech dni jest "Foreign Customs".


Z gory dziekuje za pomoc

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Problem z kupnem

co do problemu 1: to sprzdawca moze ci przeslac wirtualna fakture raz jeszcze ze zaktualzowanym kosztem wysylki tak, abys nie musial juz niczego wpisywac. czyli


popros o podanie kosztow calkowitych - obrazek 1 gdzie znalezc link


co do problemu 2: na stronach realizacji transakcji po kliknieciu Zaplac teraz (pay now) i zalogowaniu sie do paypal na ostatniej stronie potwierdzania platnosci jest najczesciej miejsce na wpisanie / podanie ew. kodu promocyjnego / kodu z kuponu, ktory uprawnia do znizki na zakupy, i wydaje mi sie ze o tym piszesz, i nie jest to wymagane, bo kody / kupony promocyjne sie raczej bardzo, bardzo zdarzaja na stronie PL, i mozna przejsc dalej czyli potwierdzic platnosc. czyli jesli to masz na mysli, to nikt niczego sie od Ciebie nie domaga.


co do pytania 3: celnicy bardzo dobrze wiedza, ze cos co jest oznaczone 'gift' niekoniecznie nim jest i moga wszystko dokladnie sprawdzic

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Problem z kupnem

albatros127
Użytkownik

Z kuponami to chyba masz rację, ale problem w tym, ze nie mogę przejsc w kolejna zakladke "Payment", poniewaz po recznym wpisaniu kosztu wysylki, wsykakuje komunikat ze w dalszym ciagu nie mam kosztow, mimo iz u dolu strony mam zsumowane laczne koszty transakcji... Moj przedmiot jest juz 5 dzien w Urzedzie Celnym. Czy to normalne?? Paczka nadana USPS, wiec kogo mam sie spodziewac w roli dostawcy, UPS czy Pocztę Polska??

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Problem z kupnem

.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Problem z kupnem

chyba się nie zmienił
tel.paypal - 0801 386686
zadzwoń zapytaj

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź