Zmiana adresu

Na paczce nie zostal zamieszczony numer domu czy jest szansa zeby to zmienić? Paczka została już wysłana.
Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Zmiana adresu

spokojnie dojdzie, jesli została wysłana jako small packets listonosz ja dostarczy natomiast jesli signed for dostarczy GLS

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Zmiana adresu

Paczka została wysłana przez royal mail international.
Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Zmiana adresu

spokojnie dojdzie, jesli została wysłana jako small packets listonosz ja dostarczy natomiast jesli signed for dostarczy GLS

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Zmiana adresu

Dzięki za uspokojenie
Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Zmiana adresu

Z tym spokojem to nie przesadzajmy....

 

bez nr domu PP nawet nie da w rejon przesyłki  (duże miasta )

 

a co do GLS  jak masz nr paczki mozeez napisac uwagę do przesyłki w @ i "meczyć ich" telefonicznie - wtedy mozesz tez dodac  nr kontaktowy + nr domu

 

zwykły small packets idzie 5-7 dni  po 1,5 tyg. od wysłania zacznij "poszukiwania"

 

jesli trzeba walcz o nr telefonu na sortownie i tak dalej ....

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Zmiana adresu

jeśli kupujący bądz sprzedający podał numer telefonu na liście przewozowym to kurier w razie niejaśności powinien skontaktować się z Tobą. Miałem w ten sposób wysłaną paczkę do Polski. Sprzedający podał w adresie moje Imię i Nazwisko, Kod + Miejscowść. Nie podał ani nazwy ulicy , ani numeru domu, mieszkania. Kurier DHL kontaktował się ze mną telefonicznie. Ja również kontaktowałem się z kurierem jak paczka była już na terytorium Polski. Powinnaś zrobić to samo . Skontaktuj się drogą email z przewoznikiem . Musisz robić tak aż do skutku. Wtedy masz pewność ,że paczka dotrze do Ciebie z małym opóznieniem.

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź