anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka nie dotarła. Brak numeru paczki.

tomadams24765
Użytkownik

Witam , ok.3tyg temu kupiłem markową bluzę od niemieckiego sprzedawcy , który posiada sklep. Płaciłem oczywiscie przez PayPal.Sprzedawca wysłał ją w przeciągu dwóch dni z wiadomością potwierdzającą na maila , choć nie ma tam numeru paczki dzieki któremu mógłbym ją śledzić. Na aukcji pisało Standart int'l versand a na mailu versand DPD. Na paczkę czekam już 2 tygodnie. Nie wiem czy przyjdzie ona pocztą czy kurierem. Jesli kurierem już dawno powinna być (Paczka wysłana z Niemiec) Próbowałem skontaktowac się ze sprzedającym na ebayu lecz bez skutku. Wysłałem bezpośrednio widomość e-mail na ich sklep i otrzymałem odpowiedź , że paczka powinna byc wkrótce.. Nie wiem czy ma to jakies znaczenie ale nie napisał on na paczce litery ę w moim adresie , lecz to chyba bez znaczenia, powinni dojść. Wysłałem wczoraj ponowną wiadomośc ale odpowiedzi jeszcze nie otrzymałem. Dlatego zwracam się do was z pytaniem czy powinienem jeszcze troche poczekać czy zwracac się o roszczenie na PayPal? Na PayPal przy sporze trzeba podać numer transakcji i ja nie wiem o który to numer chodzi.

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Paczka nie dotarła. Brak numeru paczki.

na przyszlosc nie mnoz watkow, zadales w centrum odpowiedzi i tam otrzymales juz odpowiedz na pytanie 😜

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź