anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

289 dolarów za wysyłkę ?!

Natknęłam się na aukcję w której sprzedający z USA oferuje wysyłkę do Polski przez UPS Worldwide Express. Za 289 dolarów. O mało nie spadłam z krzesła. Szczerze mówiąć moim zdaniem takie coś powinno być zgłaszane do Ebaya. Jest to aukcją z torebką. 

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Dot.: 289 dolarów za wysyłkę ?!

Podaj numer aukcji

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: 289 dolarów za wysyłkę ?!

UPS jest drogi, szczegolnie ekspres + na pewno doliczaja oplaty graniczne z gory.

 

Co to jest? Podaj numer aukcji. Zaproponuj poczte (www.usps.com) lub kuriera jak Polonez, Polamer, Doma  itp

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: 289 dolarów za wysyłkę ?!

Właśnie spotkało mnie coś podobnego. Kupiłam dziś rano torebkę a wieczorem otrzymałam od sprzedawcy (z USA)  wiadomość że normalnie to on nie wysyła poza USA (to ciekawe bo na stronie aukcji nie było blokady dla innych państw) więc musi sprawdzic koszt wysyłki. Za chwilę otrzymuję informację że koszt to $80.00 i że bardzo mi dziękuje ale nie moge kupić tej torebki. To jest naprawdę dziwne bo sprawdzałam aukcje innych sprzedawców z USA również dotyczące torebek  i ceny wysyłek wynoszą tam:

$28,95 USPS First Class Mail Int. albo $41,00 Priority Mail Int.

Nie wiem co mam teraz zrobić, czekałam do 3 nad ranem żeby zalicytowac wygrałam torebkę a teraz nie moge jej nawet kupić.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź