Tłumaczenia
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

polski na angielski pilna prosba

witam jestem pilnie zainteresowany zakupem produktow ....nazwa produktu.... w zwiazku z As Chinese Lunar Year holiday mam pytanie czy jesli szybko ci wplace przez paypal zdazysz wyslac mi paczke przed As Chinese Lunar Year holiday za posrednictwem UP...

Poproszę z polskiego na niemiecki

Dziękuję za dokonanie płatności. Tak jak napisałem jestem na wyjeździe i najwcześniej będę w stanie wysłać towar w poniedziałek.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 23 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prosze Angielski na Polski

Na pytanie czy przedmiot jest oryginalny sprzedawca tak odpisał: ,,This is an after markey item produced overseas for Japan market" Czy to jast produkowane w fabryce? czy on albo ktoś inny to robi?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 41 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prośba (z ppolskiego na niemiecki)

Witam. 25 stycznia wysłałem Panu przelewem płatność podaną w fakturze, jaką otrzymałem na e-mail. W tytule nie podałem jednak swojej nazwy użytkownika. Mam nadzieję, że nie sprawi to kłopotu. Bardzo proszę o informację, czy płatność dotarła. Według i...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 46 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Poproszę z polskiego na niemiecki

Wysłałem Panu rozmiar L proszę nie myśleć że to pomyłka, poprostu rozmiarówka z tego modelu jest zaniżona, wymiary podane w CM odnosiły się jak najbardziej do rozmiaru jaki Panu wysłałem.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 43 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prośba o pomoc (język niemiecki)

Witam Po wygranej aukcji poprosiłem sprzedającego o udostępnienie formy płacenia przez paypal. W odpowiedzi dostałem: "paypal mache ich grundsätzlich nicht, da mir die Kosten zu hoch sind (bei diesem Betrag ca. 2,00 euro die ich übernehmen müßte). Sc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 73 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania