zwrot towaru na ebay.de

exclusivewheels_pl
Użytkownik

Witam


Mam nastepujacy problem - sprzedalem na swoim koncie firmowym przedmiot na ebay.de jednak kupujacy odeslal go do mnie bez podania przyczyny. Wiadomo ma takie prawo, jednak odeslal paczke za pobraniem 15EUR na pokrycie kosztow transportu zwrotnego. Paczke odebralem jednak potracilem mu to 15EUR oddajac mu kase. No i teraz zniesmaczony helmut wysyla mi maile, ze mam oddac mu to 15EUR, bo to ja jako sprzedawca jestem zobowiazany do pokrycia kosztow zwrotu. Kto ma racje? Z gory dzieki za pomoc.

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

zwrot towaru na ebay.de

rozumiem, że jesteś zamieszkały w Niemczech,


 


masz rację, to jest jego problem, że zwrócił przedmiot w dodatku za pobraniem, na drzewo niech się buja


 


mnie też kupujący wysyłają zwroty i też nie oddaję kosztów wysyłki i jeszcze ani jeden się nie przyczepił abym mu oddał kasę za koszty wysyłki, a mam ich kliklanaście rocznie


 


 

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

zwrot towaru na ebay.de

exclusivewheels_pl
Użytkownik

Hej pomocny772007, dzieki za odpowiedz.


Mieszkam w Polsce, towar kazalem odeslac mu do znajomego, ktory jest na wymianie studenckiej w Niemczech, zeby nie musial placic za przesylke do Polski. No i mimo, ze poszedlem mu na reke to i tak mi truje, ze jestem mu winien 15EUR za transport zwrotny. Napisal mi, ze mam mu oddac ta kwote i ze mam sie zapoznac z zasadami zwrotow na ebay pod linkiem: http://pages.ebay.de/rechtsportal/widerrufsbelehrung_neu.html Jednak nie znam na tyle niemieckiego aby sprawdzic czy tam faktycznie jest taki zapis, ze to sprzedajacy pokrywa koszt wysylki zwrotnej.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź