anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z otrzymaniem wplaty od Ebay !!

ivaa37
Użytkownik

Witam, jestem nowym uzytkownikiem i sprzedalam przedmiot na niemieckim Ebayu.Kupujacy zaplacil tego samego dnia przez Pay Pal.Otrzymalam meila od Ebay.pl iz mam wyslac przedmiot jak najszybciej, odznaczyc ikone ze zostal wyslany i na tej poctawiepieniadze wplyna na moje konto Pay Pal. Dzis mija juz tydzien, i zero wplaty.Kontaktowalem sie z Ebay.pl ale cisza !! Nadmieniam ze kupujacy po 5 dniach wystawil komentarz pozytywny. Prosze o pomoc.



Pozdrawiam Iwona

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

problem z otrzymaniem wplaty od Ebay !!

Pewnie PayPal wciaz trzyma kase, nie martw sie otrzymasz zwrot po 2 tygodniach o ile dobrze sie orientuje.



Niestety nie da sie chyba uniknac podobnych historii jesli wystawiasz przedmioty w innych eBay'ach niż polski i nabywcami są osoby nie zarejestrowane w Polsce.



Uzbieraj trochę komentarze i tego typu przypadki będą przeszłością.



Pozdr

eBay.pl to Twoje okno na świat!
Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

problem z otrzymaniem wplaty od Ebay !!

sir.vis to nie o to chodzi


 


to chodzi o tą ciulową nową umowę z urzytkownikami na niemieckim i angielskim ebay


 


o ile ja jako shaver_poland mający wiadomo jaki staż i ile komentarzy to na niemieckim ebayu mogę wystawiać po staremu to angielskim nie hu hu


 


i dlatego jestem zmuszony zrezygnować z wystawiania na angielskim ebayu nowych przedmiotów, bo ja na takie warunki jakie oni tam proponują zgodzić się nie mogę


 


jeśli znasz angielski lepiej lub mniej mogę Ci to wysłać na mejla, bo mnie to próbowała mi to przetłumaczyć moja bratowa, która zna perfekcyjnie angielski, ale sama nie wie o co im tak dokładnie chodzi, wiem tylko mniej więcej ale raczej mniej niż więcej


 


chyba napiszę do serwisu o co tam kaman chodzi 

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

problem z otrzymaniem wplaty od Ebay !!

Shaver kojarze ta nowa umowe. Dostaje ja za kazdym razem kiedy wystawiam na innych eBay'ach po raz pierwszy i co zauwazylem, ze jesli ma sie sporo komentarzy jako sprzedawca to kasy nie blokuja, mnie przynajmniej nie zablokowali zadnych pieniedzy, natomiast moze byc problem jesli ma sie malo komentarzy



pozdr

eBay.pl to Twoje okno na świat!
Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

problem z otrzymaniem wplaty od Ebay !!

stroos
Użytkownik

W regulaminie blokowania jest opisane, że blokady są nakładane jeśli rocznie nie ma się minimum 20 transakcji pozytywnie zakończonych.



Blokady są nakładane kompletnie losowo.

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

problem z otrzymaniem wplaty od Ebay !!

mikall2000
Użytkownik

mam podobny problem sprzedalem  towar na niemieckim , czekam na kase 2 tygodnie napisalem do ebaya odpisali ze po 21 dniach w najblizszy przypadajacy wtorek uwolnia srodki , no wiec czekalem , minelo 21 dni i ten wtorek i kasy dalej nie ma wiec znowu pisze i odpowiadaja mi ze moga trzymac 28 dni , WIEC ZA KAZDYM RAAZEM INNA ODPOWIEDZ. a o pytanie czy odsetki dostane za przetrzymywanie kasy dostane to zero odpowiedzi bo 3000 trzymac przez miesioac to zawsze jakas kasa jest ale dla nich .

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź