anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

moja aukcja z ebay.pl nie jest widziana na ebay.de

studiosoundmaking
Użytkownik

witam



tak jak w temacie - chciałbym, żeby w wynikach wyszukiwania na niemieckim ebay pojawiała się moja aukcja z ebay.pl



wydaje mi się, że wszystko zrobiłem jak trzeba - w rubryce WYSYŁKA ZA GRANICĘ zaznaczyłem "Inne miejsca dostaw — kupujący skontaktują się w sprawie kosztów" i pod spodem Europa, Wielka Brytania i Niemcy. nie zaznaczyłem natomiast powyższej funkcji (miejsce dostawy i rodzaj kuriera) - gdyż wymaga on podania ceny, a ta zależy od tego, skąd będzie klient (UK, Niemcy)



czy popełniłem jakiś błąd? jak spowodować, żeby na niemieckim i brytyjskim ebay w wynikach wyszukiwania pojawiała się moja aukcja?

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

moja aukcja z ebay.pl nie jest widziana na ebay.de

studiosoundmaking
Użytkownik

nawet po dodaniu powyższej opcji (kurier DHL do: niemcy, uk, europa) i wpisaniu ceny, moja aukcja wciąż nie jest widziana na niemieckim ebay.



jak to zrobić? sprzedaję po raz pierwszy na ebay, myślałem że jako międzynarodowy serwis umożliwi mi on sprzedaż do innych krajów unii europejskiej

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

moja aukcja z ebay.pl nie jest widziana na ebay.de

kupujacy z innych krajow byc moze znajda ten przedmiot jesli uzyja wyszukiwania zaawansowanego i odpowiednich slow kluczowych -


 


najlepiej wiec wystaw bezposrednio na ebay.de lub ebay.co.uk w odpowiedniej kategorii bo struktura kategorii tutaj nie oddaje kategorii na innych ebayach i na odwrot + nawet tam nie masz co liczyc na razie na duza widocznosc w wynikach wyszukiwania, z z zerowym wynikiem opinii i bez wczesniejszej historii sprzedazy

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

moja aukcja z ebay.pl nie jest widziana na ebay.de

dziewanna1
Użytkownik

Ja  wystawiam  tylko  na  EBAY.pl po polsku  -  ale  jakoś  mnie  znajdują  i kupują ,  ostatnio  z Hiszpanii  ,  Holandii  , Anglii , Grecji ,Austrii  i  Litwy .


Mam  ustawione  aukcje na  //  cały  świat //  bez  tam  wymienionych wysp egzotycznych.


~~~pozdr.  Karolina  Szczecinianka  ~~~  😉


 

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

moja aukcja z ebay.pl nie jest widziana na ebay.de

ok, Karolina bo Ty sprzedajesz towar taki jaki sprzedajesz, to samo dotyczy coś dla kolekcjonerów, ale jak ktoś chce kupić np. buty, ubrania konkretnych firm to już się niestety tak nie da, no chyba tak jak napisał pogues2005 uzyje się wyszukiwarki zaawansowanej wg słów kluczowych


 


zawsze wystawiaj tam, gdzie jest na niego popyt!

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

moja aukcja z ebay.pl nie jest widziana na ebay.de

Polecam wystawianie na eBay.com - 50 aukcji gratis z opcja kup teraz na 7 dni miesięcznie, podobnie na eBay.ca, co daje 100 darmowych aukcji widocznych na całym świecie.

eBay.pl to Twoje okno na świat!
Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź