anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot przedmiotu przez kupującego w US a zwrot płatności via pay pal

montecristo22
Użytkownik

Witam wszystkich,


sprzedałem przedmit do US, klient ma zerowy dorobek i podważył orginalność towaru co jest bzdurą bo towar był uprzednio kupiony przeze mnie w sklepie na eBay. Przyjąłem zwrot żeby się nie chandryczyć. Poprosiłem o odesłanie przesyłki z mozliwością sprawdzenia zawrtości. Fatet ma 0 komentarzy i może mi wysłać np kamień spowrotem.


Ale popełniłem błąd:


otórz nieopatrznie kliknąłem mu akceptację dla płatności zwrotnej, choć towar nie został jeszcze wysłany. Automatycznie pojawiło mi się saldo ujemne na paypal. Z informacji pay pal wynika że jezeli wpłyną środki na moje konto pay pal ( np. ze sprzedaży innych przedmiotów) wypłaca gościowi kasę jako zwrot. Nie mogę cofnąć dyspozycji do pay pal bo oni jedynie realizują zlecenie z systemu eBay. Chicłaby cofnąć ten status i wysłać kasę po otzrymaniu przesyłki. Napisałem do eBay opisując sprawę ale nie ma na razie żadnej odpowiedzi. Czy ktoś z was mił kiedyś podobną sprawę ? Co waszym zdaniem powinienem teraz zrobić ?


Mam kilka aktywnych aukcji i jezeli zakończą sie sprzedażą kupujący pwłacą kase via pay pal.


Sytuacja dla mnie niekomfortowa bo jedyne co mi przychodzi do głowy to zamknąć wszystkie aktywne aukcje i poczeać aż spraw zostanie zamknieta.


Będze wdzięczny za pomoc.

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Zwrot przedmiotu przez kupującego w US a zwrot płatności via pay pal

Napisz do PayPal prośbę o cofnięcie ostatniej akcji na koncie, może przychylą się do Twojej prośby.



pozdr

eBay.pl to Twoje okno na świat!
Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź