Zwrot prowizji od sprzedaży

echo.32
Użytkownik
Witam
Dwa razy miałam nieszczęście nie sprzedać przedmiotu, bo dwaj kupujący nie zapłacili. Na razie zrezygnuję ze sprzedaży tego przedmiotu. Prowizję od sprzedaży i koszty wystawienia zapłaciłam. EBay przyznał mi zwrot, ale dokąd co, koszty musiałam uregulować. CZY JEST JAKIŚ LIMIT CZASOWY na wystąpienie z prośbą o zwrot ZAPŁACONYCH KOSZTÓW ? W JAKI SPOSÓB mogę poprosić o zwrot kosztów wystawienia i PROWIZJI od sprzedaży, która nie doszła do skutku ?
Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Zwrot prowizji od sprzedaży

zwrot kosztów wystawienia

jesli wystawiasz towar na aukcję, jest to opłata, która nie podlega zwrotowi

zwrot prowizji

otwierasz spór w centrum rozstrzygania, i zaznaczasz, że do tej pory nie otrzymałaś pieniędzy, ale tu istnieją ramy czasowe (45 dni)
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Zwrot prowizji od sprzedaży

echo.32
Użytkownik
Witam
Ramy czasowe - czego ? - otworzenia sporu, czy zwrotu prowizji ?:)
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Zwrot prowizji od sprzedaży

jednego i drugiego

w pierwszym przypadku masz na otwarcie sporu 45 dni (ebay i paypal) w drugim poczytaj tu http://pages.ebay.pl/help/sell/credits.html
Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Zwrot prowizji od sprzedaży

ellis2ra
Użytkownik

CHCIALABYM ZAPYTAC JAK WYGLADA ZWROT PROWIZJI OD SPRZEDARZY,CHOCDZI MI O TO ZE SPRZEDALAM PRZEDMIOT NIE DOTRZYMALAM ZAPLATY OTWORZYLAM SPRAWE NASTEPNIE JA ZAMKNELAM - WSZYSTKO ZGODNIE Z REGULAMINEM,NA KONIEC DOSTALM INF ZE OTRZYMAM ZWROT,JEDNAK NIE WIEM JAK MA SPRAWDZIC CZY GO OTRZYMALAM GDYZ JUZ MINELO 9 DNI,JEDYNE CO MAM TO "-34,88" NA KONCIE SPRZEDAJACEGO EBAY,NA PAY PAL NIC NIE MAM ZE OTRZYMALAM ,ORAZ NA KONCIE BANKOWYM TEZ NIEMAM ZADNEGO ZWROTU 🙂 JEZELI TA KWOTA "-34,88" JEST TYM ZWROTEM TO DLACZEGO JAK KILKA DNI TEMU PLACILAM ZA PRZEDMIOT KTORY KUPILAM NIEPOBRALO MI PIENIEDZY Z TEJ KWOTY A Z KONTA /??? DZIEKUJE ZA ODP

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź