anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamiana danych rejestracyjnych z Polski na Niemieck

Witam,

 

Czy ktoś wcześniej próbował zmienić swój kraj rejestracyjny na Niemiecki?
Jak sytuacja wygląda z limitem, skoro konto w PL ma już swoje limity wypracowane?

Jeżeli ktoś przez to przechodził proszę o odpowiedź

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Dot.: Zamiana danych rejestracyjnych z Polski na Niemieck

Sęk w tym, że napisałem do ebaya i można coś takiego zrobić wystarczy dane zmienić na dane firmy w Niemczech i dostaje się maila od obsługi Niemieckiej witamy bla bla, więc przeniesienie konta jest możliwe.

 

Mnie natomiast interesuje kwestia limitów czy po przeniesieniu konta będą one takie same czy też zmienią się wprostpropocjonalnie do kursu €?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Dot.: Zamiana danych rejestracyjnych z Polski na Niemieck

Kiedys mozna bylo ale pozniej zaniechano. Moze ktos ostatnio odkryl ze mozna ale watpie.

Trzeba otworzyc nowe konto.

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zamiana danych rejestracyjnych z Polski na Niemieck

Próbowałam 2 sposobami:

1. Na niemieckim mam konto od 2001 r, ale prywatne. Chciałam zamienić na firmowe jako firma z Polski - odpowiedź: można zamienić ale na firmę zarejestrowaną w Niemczech

2. Firmowe, zarejestrowanie na polskim ebay chciałam przerejestrować na niemiecki- ciągle te same odpowiedzi ,że nie ma takiej możliwości, ponieważ firma zarejestrowana jest  wkraju w którym jest ebay i mogę "zostać" na polskim a sprzedawać na cały świat po spełnieniu określonych regulaminem warunków.

 

 Zarejestrowałam firmowe na niemieckim ebayu. Opłaty-fakt wyższe, ale można wliczyć w cenę, b.dobra obsługa mailowa.

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zamiana danych rejestracyjnych z Polski na Niemieck

Sęk w tym, że napisałem do ebaya i można coś takiego zrobić wystarczy dane zmienić na dane firmy w Niemczech i dostaje się maila od obsługi Niemieckiej witamy bla bla, więc przeniesienie konta jest możliwe.

 

Mnie natomiast interesuje kwestia limitów czy po przeniesieniu konta będą one takie same czy też zmienią się wprostpropocjonalnie do kursu €?

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zamiana danych rejestracyjnych z Polski na Niemieck

Chcesz przenieść konto zarejestrowane na polskim ebayu na niemiecki ebay-razem z komentarzami i aukcjami, czy zmienić adres z polskiego na niemiecki? To 2 różne rzeczy. Sama zmiana adresu niewiele daje jeśli chodzi o kwestie wyszukiwania. 

Jest tak jak Marek pisze- trzeba zarejestrować nowe konto na ebay.de , a adres to możesz zmienić w minutę.

Info dot. limitów:

http://pages.ebay.de/help/sell/sellinglimits.html

 

 

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zamiana danych rejestracyjnych z Polski na Niemieck

Witaj

 

Tak chce przenieśc polskie konto zarrejestrowane w PL na niemieckiego ebaya na dane Niemieckiej firmy.
Jeżeli to mega problem będzie to łatwiej będzie załozyć nowe i powiązać to konto z kontem polskim wyjaśniajać sprawę że jest się właścicielem dwóch kont.

 

Kwestią najważniejszą są dloa mnie limity.

W tym momencie moje limity są dosyć wysokie, ciężko na to pracowałem i jak mam zaczynać na nowe to masakra!

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź