Zablokujcie Brazylię

Aktualnie wszystkie przesyłki tkwią na cle,to jakaś zorganizowana akcja,każdy spór jest przegrany.Ebay oczywiście nic nie wie i nic nie widzi.

Wiadomość 1 z 35
ostatnia odpowiedź
34 ODPOW. 34

Dot.: Zablokujcie Brazylię

do brazylii nie ma problemu z clem jesli na liscie przewozowym napisze sie numer CPF odbiorcy NIE MA ZADNEGO OPOZNIENIA Z PRZESYLKA ! z polski paczka duza do brazylii idzie ok 8-11 dni do odbiorcy !

Wiadomość 21 z 35
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zablokujcie Brazylię

problem w tym że nie wysyłam paczek tylko listy.Z doświadczenia wiem że gdyby nie byliby cwaniakami to czekaliby te 60 dni a nie pytaliby sie w sporze o nr przesyłki.Zawsze im odpisuje że znali numer przesyłki przed otworzeniem sporu,żaden nie zaprzeczył.

Wiadomość 22 z 35
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zablokujcie Brazylię

To standard. Dziś trzy spory.
Jeden z USA założył spór 4 dni od wysłania, że nie otrzymał towaru.
Drugi też z USA, że chce zwrot kasy bo minęło 8 dni a on nie ma przesyłki. Trzeci też po 7 dniach bo nie ma przesyłki USA.
Przecież paczki po wpisaniu numerów nadania w USPS są w USA.
Nie wysyłam DHL-em co jest zaznaczone a naszą poczciwą choć co raz lepiej sprawującą się Poczta Polska priorytet.
Czy nie mogli napisac maila do nas podałbym linki raz jeszcze mogą zadzwonić a jak ich nie stać niech puszcza strzałkę oddzwonimy. Stać nas 🙂
Co za inteligentni ludzie ręce opadają.
Wiadomość 23 z 35
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zablokujcie Brazylię

U mnie dziś dwa nowe spory, jeden z Brazylii. Kupujący szczególnie ci z Brazylii zachowują się jak ograniczeni i oni wcale nie udają. Dostają przy wysyłce nr przesyłki, a po miesiącu nagle spór i jaki jest nr przesyłki. Trzeba ich jak dzieci za rączkę prowadzić i pokolei wszystko tłumaczyć, bo oni nawet mając nr przesyłki nie zawsze wiedzą co z nim zrobić, a już nigdy nie wpadną na to że trzeba się skontaktować z pocztą zamiast męczyć sprzedawcę. Kiedyś kupujący z Brazylii do mnie, czym wysłałem bo USPS mu nie znajduje nr przesyłki....

Wiadomość 24 z 35
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zablokujcie Brazylię

to że ebay pozwala otwierać spory o nieotrzymanie podczas gdy jest wprowadzony numer przesyłki to zwykłe ....k

Ten wspaniały system Paypal według którego firma "Masterlink" i Stolica" nadal istnieją.

Gdy w paypalu wprowadzę DHL to klient dostaje powiadomienie że paczka została wysłana Fedexem.

 

2 spory zamknięte,przesyłki dochodzą po miesiącu.W takim przypadku 80% sprzedaży to spory

Wiadomość 25 z 35
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zablokujcie Brazylię

no i mnie to dopadlo,

 

nie wiem jakim cudem ziom z Brazylii otworzyl sprawe jak minelo 45 dni, ale dla swietego spokoju zwrocilem kase, ale opinii na szczescie juz nie mogl wystawic

 

posluchalem się Ciebie open_razor i zablokowalem Brazylie

 

tylko nie wiem jak to jest ze na tym koncie, musze wchodzic w kazda aukcje z osobna i edytowac a na drugim koncie wszedłem raz i wszystkie aukcje jakie mam wystawione na angielskim ebayu, zaznaczylem Brazylię i zostalo zablokowane na wszystkich

 

wiec rzegnam sie z Brazylia po 5 latach sprzedawania tam, mimo ze naklejam deklaracje celne to sredni czas dostawy wynosi 45 dni i dluzej

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 26 z 35
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zablokujcie Brazylię

na paypalu można otwierać spór do 45 dni a na ebay do 60.

 

Już podawałem sposób jak za jednym zamachem blokować dowolony kraj.

 

ustawienia serwisu/ustawienia wysyłki/Wyklucz miejsca dostaw ze swoich aukcji/EDYTUJ

Wiadomość 27 z 35
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zablokujcie Brazylię

RR666134503PL

 

1 sierpnia nadanie,dostarczone 25 października

 

kupujący okazał się uczciwy i oddał kasę którą ebay mi ukradł

 

Finally the item arrived! The Brazilian Post is the worst! I don't try to rob you...

Wiadomość 28 z 35
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zablokujcie Brazylię

Co jest grane? Miałem zablokowaną całą Amerykę Południową, ale dzisiaj gość z Brazylii u mnie kupił i zapłacił od razu! Jak to teraz odkręcić? Czego system ebay nie zadziałał? Klient ma adres do wysyłki z Brazylii więc powinien nie móc u mnie niczego kupić!

 

Dodam, że blokada wyświetla się w moich ustawieniach i na ebay.pl i na ebay.com, więc powinna działać!

 

Jak dodam, że gość ma 0 opinii, to już żegnam się z kasą. Normalnie załamka.

 

Czy mogło być tak, że jest jak wół wyświetlone informacja systemowa - we don't ship to Brazil - a kilent i tak może coś takiego kupić?

 

Co tu robić, czy PayPal może mi pomóc i weźmie moją stronę, a nie klienta, który na bank mi rypnie nega?

Wiadomość 29 z 35
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zablokujcie Brazylię

to jest niemożliwe,musiałeś coś źle zrobić

 

wiadomość od kupującego :

 

Here in Brazil we solve some problems with the post office and now you can add us to your list of countries who you can ship and get positive feedback.

 

trochę się jednak boję,może pozwolę w drogich przedmiotach,nie wiem jak u was

Wiadomość 30 z 35
ostatnia odpowiedź