anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka z Polski do Wielkiej Brytani z PL do UK

Witam,
Chcę zacząć sprzedaż na ebay.co.uk, czy ktoś z Was ma może jakiegoś przewoźnika, który jest tańszy od poczty polskiej jeżeli chodzi głównie o przesyłki listowe ( natomiast paczki też wchodzą w grę ). Pytam, ponieważ w moim przypadku są to przedmioty o wadze średnio powyżej 200g do 500g, także przesyłka kosztowałaby mnie od 18,30 zł do 20,60 zł + doliczając koszty kopert, a więc wtedy niejednokrotnie przewyższałyby koszty wysyłki samą wartość produktu, co mija się lekko z celem.

Ma ktoś jakieś informacje w jakim czasie dochodzą przesyłki listowe polecone priorytetowe z Polski do Wielkiej Brytanii ?

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Dot.: Wysyłka z Polski do Wielkiej Brytani z PL do UK

Witam, niestety z doświadczenai ciężko znaleźć coś poniżej naszej poczty, nie wysyłaj priorytetem bo to nic nie daje tylko kasa większa a dochodzi do 4-5 dni poleconym ekonomicznym tak jak priorytet, do 500g masz cenę 16,30zł powyżej do 1 g 26,60zł cennik masz na stronie poczty naszej koperty to nie straszne pieniądze na naszy aaledrogo masz tego do bólu w każdej cenie, cenę wysyłki ustalasz ty aby zachęcić klienta więc w pewnym sensie on za to płaci, nie wiem co masz zamiar sprzedawać ale lekkie rzeczy do 100g to kwota 14,30zł to ok. 3GBP jesli cena jest odpowiednia to nie patrzą na koszt przesyłki tylko płacą i chca miec jak najszybciej, musisz uzbierac 10 komentarzy aby wystawiać na  zagranicznych portalach widząc od kiedy masz zarejestrowane konto i 3 miesiace od pierwszej sprzedazy musi upłynąć


p.p.h.u.milan napisali:

Witam,
Chcę zacząć sprzedaż na ebay.co.uk, czy ktoś z Was ma może jakiegoś przewoźnika, który jest tańszy od poczty polskiej jeżeli chodzi głównie o przesyłki listowe ( natomiast paczki też wchodzą w grę ). Pytam, ponieważ w moim przypadku są to przedmioty o wadze średnio powyżej 200g do 500g, także przesyłka kosztowałaby mnie od 18,30 zł do 20,60 zł + doliczając koszty kopert, a więc wtedy niejednokrotnie przewyższałyby koszty wysyłki samą wartość produktu, co mija się lekko z celem.

Ma ktoś jakieś informacje w jakim czasie dochodzą przesyłki listowe polecone priorytetowe z Polski do Wielkiej Brytanii ?



inaczej będą blokowali każda próbę wystawienia aukcji,powodzenia

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: Wysyłka z Polski do Wielkiej Brytani z PL do UK

Witam

 

Ja mam pytanie odnośnie tych 10 komentarzy jak rozumię one muszą pochodzić od kupujących??  A druga sprawa to czy ta blokada ma też zastosowanie w sytuacji gdy przedmiot jest wystawiany na polskim ebay ale z możliwością wysyłki za granice?

 

Pozdrawiam 

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: Wysyłka z Polski do Wielkiej Brytani z PL do UK

Cześć!

 

10 koment. od kupujących i 3 mies

Do tego czasu aukcja z zagranicznego serwisu chyba jest niewidoczna. Musieli by wejść na ebay.pl.

 

Odnośnie listów - warto pamiętać, że list, to też może być małe pudełko (np:60x10x20cm), wychodzi o wiele taniej niż paczka.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź