anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem,wysłałem,ale pieniędzy nidostalem od PayPal

Mój problem wygląda tak sprzedałem csa na eBay.com super fajnie wszystko gościu zapłacił i wystawił pozytyw,gdy wchodzę na PayPal widzę 0zł i myślę kur** ale patrze środki oczekujące się zgadzają z kwotą kupna i co i wchodzę i widzę że:kwota będzie zablokowana do 13 stycznia 2016 roku,może być dostępna wcześniej gdy upewnim się ze transakcja przebiegła pomyślnie. No i teraz jak mam im wytłumaczyć ze jest ok skoro ja dostałem pozytywna co świadczy ze jest ok a i tak hajs leży i oczekuje wiec co mam zrobić żeby im pokazać dowód ze wszystko jest ok i żeby dali mi te pieniądze?
Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Dot.: Sprzedałem,wysłałem,ale pieniędzy nidostalem od PayPal

Uważaj, bo możesz zostać z minusem na koncie. Paypal ma zasady, że jak kupujący się namyśli i zgłosi, że nie dostał, to zabiorą ci kasę i jeszcze pokryjesz koszty odesłania, przewalutowania, prowizji.

E-bay ci nie odda prowizji.

Mnie kupujący po otrzymaniu paczki napisał, że żąda refundacji za jakość pudełek po 1 zł (???) przy wartości 330 zł i wyższych kosztów niż pokazują znaczki pocztowe. Potem nagle zgłosił spór i roszczenie z powodu "pustej paczki". Nikt nic nie badał tylko w 2 dni straciłam płyty CD, pieniądze i musiałam opłacić prowizję Paypal i e-bay. Tak na święta załatwił mnie Włoch z pomoca Paypala na platformie e-bay.

Pamiętaj to portale Zachodnie i Polaków mają w..............................

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Dot.: Sprzedałem,wysłałem,ale pieniędzy nidostalem od PayPal

Dodam że transakcja miała miejsce 3dni temu (wtedy się skończyła plus to w dostawie napisałem ze będzie emailem)
Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Sprzedałem,wysłałem,ale pieniędzy nidostalem od PayPal

Uważaj, bo możesz zostać z minusem na koncie. Paypal ma zasady, że jak kupujący się namyśli i zgłosi, że nie dostał, to zabiorą ci kasę i jeszcze pokryjesz koszty odesłania, przewalutowania, prowizji.

E-bay ci nie odda prowizji.

Mnie kupujący po otrzymaniu paczki napisał, że żąda refundacji za jakość pudełek po 1 zł (???) przy wartości 330 zł i wyższych kosztów niż pokazują znaczki pocztowe. Potem nagle zgłosił spór i roszczenie z powodu "pustej paczki". Nikt nic nie badał tylko w 2 dni straciłam płyty CD, pieniądze i musiałam opłacić prowizję Paypal i e-bay. Tak na święta załatwił mnie Włoch z pomoca Paypala na platformie e-bay.

Pamiętaj to portale Zachodnie i Polaków mają w..............................

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Sprzedałem,wysłałem,ale pieniędzy nidostalem od PayPal

Jak dostałeś pozytywa to czekaj na odblokowanie środków.

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Sprzedałem,wysłałem,ale pieniędzy nidostalem od PayPal

Przesyłka dotarła do kupującego ??

 

Jak tak - wejdz na tracking skopiuj link - zaloguj się na paypal - płatności wpisz numer transkacji (płatności) wklej link z trackingu , napisz że" transakcja przebiegla pomyślnie proszę o zweryfikowanie i odblokowanie środków."

 

 

Ja tak robiłem i zawsze przyśpieszało to odblokowanie środków.

 

To że masz pozytywa to o niczym nie świadczy za dwa dni kupujący zgłosi że przedmiot uszkodzony i będziesz w czarnej ... bez pieniędzy i bez towaru .

 

 

Pozdrawiam

Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Sprzedałem,wysłałem,ale pieniędzy nidostalem od PayPal

Możesz zapomnieć o jakiejkolwiek pomocy ze strony PayPal i e-bay. E-bay każe ci się odwołać do payPal, a tam cię oleją wklejonym gotowcem.

Zapamiętaj PayPal zawsze wspomaga złodziei i kombinatorów. Wystarczy byle co napisać w sporze i kasa i towar są po stronie kupującego. A Polak u nich nie ma najmniejszych szans.

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Sprzedałem,wysłałem,ale pieniędzy nidostalem od PayPal

to święta prawda - miałem conajmniej kilka takich przypadków

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź