Przewidywany czas dostawy

Czy wie ktoś gdzie  znajdę informację na temat przewidywanego czasu dostawy jaką przy zakupie danego przedmiotu otrzymał ode mnie klient?

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Przewidywany czas dostawy

Na stronie przewoznika

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Przewidywany czas dostawy

Na stronie przedmiotu, w zakładce Wysyłka i płatność jest taklie coś:

 


Szacowana dostawa: w ciągu 6-12 dni roboczych
Sprzedawca wysyła przedmiot w ciągu 2 dni po otrzymaniu rozliczonej płatności

 

Natomiast u klienta:

 

Szacowana dostawa: Pt. 3 lut. - Pn. 13 lut.

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Przewidywany czas dostawy

Witam

 

Podepnę się pod temat.

 

Gdzie mogę ustawić określone przedziały czasowe na dostawę do poszczególnych krajów? Na niektórych aukcjach mogę sobie sprawdzić czas dostawy i jej koszt dla każdego z krajów z rozwijanego menu.

 

W formularzu sprzedaży tego nie widzę (chcę wystawiać na UK) - mogę jedynie wybrać określony rodzaj dostawy z uśrednionym czasem dostawy OGÓLNIE, czyli prawdopodobnie dla każdego, niezależnie od kraju.

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Przewidywany czas dostawy

szacowany czas dostawy 3-5 dni do UK.klient otrzymał przesyłkę po 14 dniuach i wystawił mi negatywa, mimoo że z mojej strony myło wszystko jak należy. Paczka dobrze spakowana i wysłana w ten sam dzień co kupił. NIe wiem z kąd te daty się wam biorą jak pytam sie na poczcie to mówi mi że do UK list idzie min 5 dni roboczych ale może nawet miesiąc iśc.

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Przewidywany czas dostawy

NIe wiem, jak obliczaja szacowany czas dostawy ale dostepna w formularzu i ogólnie brzmiąca Przesyłka zagraniczna priorytetowa raczej nie równa się automatycznie przesyłce poczty polskiej ani nie jest jej przypisana 

 

Można ew. zmienić na tę drugą ekonomiczną czy standardową , choć wtedy znowu koszt może wydawac się za duży albo wystawić na ebay uk gdzie jest więcej form wysylki do wyboru z dluzszym czasem dostawy z tego co kojarze

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź