Problem z banem

Witam. Mam firmę w Polsce a także znajomych co mają swoją firmę w UK. chcą sprzedawać nasze rzeczy w UK ale po wystwieniu jedej aukcji otrzymali bana.. Podobno już nigdy nie będa mogli sprzedać na ta firmę rzeczy na ebaya czy to możliwe?

Podobno chodzi oto że nie przedłożyli faktury zakupu - bo ją dostają po sprzedaniu towaru.

Czy to jest możliwe?

Ciężko mi uwierzyć że firma blokuje na zawsze swój zarobek?

Proszę o pomoc

Poniżej zrzut..

 

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Problem z banem

Dlaczego ciężko Ci uwierzyć? Przecież biorą towar nie wiadomo skąd, nie mają żadnego potwierdzenia zakupu więc co? Ukradli i sprzedają na ebayu?

 

Przecież fakture powinni dostać (od CIebie tak?) od razu, a nie dopiero jak ONI sprzedadzą towar.

 

Tak to zrozumiałem.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Problem z banem

Tak. Ale otrzymyją po sprzedaniu w tym samym dniu a nie tydzień wcześniej - nie wiadomo co się sprzeda? aukcje mogą byc i 2 miesiące i nigdzie nie mam gwarancji że sie sprzeda. A jak wystawie fv oni ją będa musieli zapłacić i dostać towar na magazyn którego nie mają...

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Problem z banem

Teoretycznie Ebay nie powinien zablokować taki rodzaj handlu (Dropshipping) sam sprzedaję taką metodą i fv za towar dostaję dopiero jak sprzedam. Sprzedawałem też  w UK i nie miałem z tym problemu.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Problem z banem

No i może to eBayowi nie wystarcza. Nie wiem, może według nich takich praktyk nie powinno się stosować, czy coś innego.

 

Pozdrawiam i powodzenia.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź