anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Potwierdzenie nr tel na Ebay.uk i Ebay.de

Witam.Przedwczoraj Ebay uk. i Ebay.de zażądały ode mnie potwierdzenia nr telefonu,podejrzewam,że w związku z faktem,iż sporo sprzedaję na tych serwisach.Konto oczywiście firmowe,bdb noty.Wpisałem nr komórkowy na różne sposoby i wciąż wyskakuje komunikat,że numer jest nieprawidłowy lub zbyt wiele osób z niego korzysta,co nie może mieć miejsca.Wpisanie jakiegokolwiek numeru także nic nie zmienia.Mam już zablokowaną możliwość wystawiania aukcji,podejrzewam,że bez tego potwierdzenia zawieszą mi konto.Czy jest ktoś kto wybrnął z tej patowej sytuacji? Będę bardzo wdzieczny za wszystkie wskazówki.


Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Potwierdzenie nr tel na Ebay.uk i Ebay.de

czy ta strona jest na ebay de czy uk czy w obu serwisach to nie dziala?  


 


zdaje sie ze na ebayu nie mozna w ogole nigdzie podawac nr komorkowych tylko stacjonarne

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Potwierdzenie nr tel na Ebay.uk i Ebay.de

Wygląda to na spisek tychże dwóch.A tak na poważnie to nie wiem jaki serwis był prowodyrem tej sytuacji,ale np. na francuskim,hiszpańskim czy nawet polskim Ebay'u nie ma żadnego problemu.Na niemieckim i angielskim nie mam możliwości kupowania i sprzedawania,a nawet edycji aukcji.Odkryłem,że zmieniając kraj w kategorii "adresy" na Niemcy czy Wlk.Brytanię idę o krok dalej w weryfikacji telefonicznej,ale niestety żadne połączenie nie wędruje do mojego telefonu,po czym wyskakuje komunikat o tym,że wyczerpany został limit prób i należy spróbować później.Koło się zamyka...

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź