anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pierwsza aukcja na ebay.com - automatyczna metoda płatności - Problem!

fortehwin
Użytkownik

Witam. Chciałbym wystawić kilka przedmiotów na ebay.com. Utworzyłem konto na tym serwisie. Połaczyłem z kontem paypal. Zweryfikowałem PayPal przez konto bankowe(dwa małe przelewy), Wypełniłem formularz wystawiania przedmiotu. Kolejny etap - weryfikacja telefoniczna - podałem numer tel za chwile oddzwonił automat ebay i wpisałem PIN, który mi podali. Kolejny krok i tutaj zonk - set up automatic payment method.


I do wyboru:


Select your automatic payment method


Use your existing PayPal account to pay your selling fees. It's a safe and convenient way to pay.


Credit or debit card We accept Visa, MasterCard, Discover, and American Express.


Bank account To use your bank account, you need to add a credit card as another form of identification. We won't charge your card without your authorization.


 


Gdy wybieram PayPal jestem proszony o podanie karty kredytowej i na tym koniec mojego wystawiania. Wuen, że można płacić za prowizje za pomocą "one time payment", Co mogę zrobić w tej sytuacji jeśli nie mam karty kredytowej.


Bardzo proszę o pomoc.


Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 12
ostatnia odpowiedź
11 ODPOW. 11

Pierwsza aukcja na ebay.com - automatyczna metoda płatności - Problem!

Przykro mi ale bez karty sie nie obejdzie. Zaloz karte debetowa lub przedplacona jesli nie masz ustabilizowanego kredytu.

**************************************
Wiadomość 2 z 12
ostatnia odpowiedź

Pierwsza aukcja na ebay.com - automatyczna metoda płatności - Problem!

fortehwin
Użytkownik

Hmm. Dziwne bo znajomy wystawia z powodzeniem na ebay.com i zapewnia mnie, że automatycznych płatności nigdy nie ustawiał. Czy jeśli założe konto na polskim serwisie ebay.pl i będę próbował wystawil na ebay.com, czy coś to może zmienić ?

Wiadomość 3 z 12
ostatnia odpowiedź

Pierwsza aukcja na ebay.com - automatyczna metoda płatności - Problem!

fortehwin
Użytkownik

Jeszze jedno pytanie. Jeśli koniec końców dodam kartę, której jeszcz nie posiadam, czy będę skazany na płatności automatyczne za prowizje ? Jakoś nie do końca jestem przekonany co do tego. Wolałbym jednak sam decydować, co, kied i ile:)

Wiadomość 4 z 12
ostatnia odpowiedź

Pierwsza aukcja na ebay.com - automatyczna metoda płatności - Problem!

Sadzilem ze masz konto na Ebay.pl (zamieszczasz posty).


 


Zatem, oczywiscie, najprosciej jest miec konto na Ebay.pl i wystawiac wowczas mozesz na kazdym Ebay uzywajac tego samego nick i hasla a kazdy Ebay przysle rachunek do Ebay.pl i policza ci naleznosc w zlotowkach.


 


Nie zmuszaja do automatycznego regulowania naleznosci. Mozesz wybrac: polacic co miesiac samemu lub zlecic automatyczne pobieranie.  

**************************************
Wiadomość 5 z 12
ostatnia odpowiedź

Pierwsza aukcja na ebay.com - automatyczna metoda płatności - Problem!

fortehwinn
Użytkownik

Tak też zrobię. Jeśli możesz przypomnij mi proszę jak poprawnie wpisać numer telefonu stacjonarnego aby otrzymać PIN, bo chyba osiwieję:) Są dwa okienka:


(xxx) (xxxxxx)  kilka dni temu mi się udało chyba gdzieś pomiędzy cyfry wstawiłem "-" ale nie mogę tym razem poprawnie wpisać numeru 😕

Wiadomość 6 z 12
ostatnia odpowiedź

Pierwsza aukcja na ebay.com - automatyczna metoda płatności - Problem!

Z tym numerem to różnie bywa 🙂


Musisz wpisywać jak tylko się da aż się uda.


 


Masz konto w Inteligo? Bodajże jest taka karta debetowa co działa jak kredytowa, czy coś w tym stylu. Jeśli tak to ona wystarczy.

Wiadomość 7 z 12
ostatnia odpowiedź

Pierwsza aukcja na ebay.com - automatyczna metoda płatności - Problem!

Ja mam cały czas problem na ebay.com , konto zablokowane od 20 lutego , wyswietla się komunikat przekroczyłeś limit wystawień na ebay.com.


W końcu nie wytrzymałem , poprosiłem szwagra żeby zadzwonił zna bardzo dobrze j.angielski.


Pracownik ebay.com w stanach przeglądną moje konto powiedział że wszystko jest OK. , tylko trzeba zmienić automatyczną metodę płatności dodać kartę kredytową do konta ebay. i można sprzedawać.


Tak też uczyniłem dodałem wirtualną kartę kredytową mBanku ( karta załadowana) , system ją przyjął , zostało pobrane 3zł z karty , i na tym koniec .


Minęło 3 dni , konto nadal zablokowane nie wiem co sie stało z tymi 3 zetami , ebay je pobrał , zwrócą nie zwrócą , o co chodzi może ktoś pomorze .


Czy oni tą kartę aktualizują , czy jeszcze coś ma się wydarzyć .


Mogę napisać jedno chcesz sprzedawać na ebay.com , nie nie będziesz sprzedawać nie pomogą ci pozytywne komentarze ani dodanie karty kredytowej , zablokują konto i nic nie zrobisz .


 

Wiadomość 8 z 12
ostatnia odpowiedź

Pierwsza aukcja na ebay.com - automatyczna metoda płatności - Problem!

3 zeta powinny wrocic na karte/konto karty a sluzy to weryfikacji karty zdaje sie wiec moze wszystko sie odblokuje, gdy te 3 zł zostanie zwrocone

Wiadomość 9 z 12
ostatnia odpowiedź

Pierwsza aukcja na ebay.com - automatyczna metoda płatności - Problem!

fortehwin
Użytkownik

Mi udało się rozwiązać problem. Zgodnie z myślą wszędzie dobrze ale w domu najlepiej:) Bardzo pomocny okazał się dział obsługi klienta ebay.pl . Polecono mi przenieść konto na polski serwis i płatności automatyczne nie będą konieczne. Wyraziłem na to zgodę i całą resztę zrobiono za mnie. Udało się wystawić pierwszą aukcję za granicą także jest dobrze. Powiem szczerze, że jestem bardzo mile zaskoczony reakcją i szybkością działania obsługi 🙂

Wiadomość 10 z 12
ostatnia odpowiedź