Paypal.de brak środków

chippower100
Użytkownik

Witam,


Mam PAyPal.de i konto ebay.pl sprzedaje przez nie na ebay.com i ebay.co.uk  Po sprzedaży dostaję maila, że kupujący zapłacił ale na PayPal nie ma śladu po pieniądzach. Ponieważ to jest nowe konto i dopiero je rozkręcam zakładam, że mam jakieś blokady. Chciałbym tylko sprawdzić czy rzeczywiście są na moim Paypalu. Mogą być zablokowane, ale chcę mieć pewność, że są. Taki mail, że środki są przelane może każdy wysłać.



Pozdrawiam,


KL

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Paypal.de brak środków

Nie ma blokad przyjmowania pieniedzy na Paypal.


Sa blokady wyplat.


Albo kupujacy wpisal blednie adres email podczas dokonywania wplaty (dlatego najlepiej jest dokonywac zaplaty ze strony wygranej aukcji) albo zawiadomienie jest falszywe.


 


Slusznie podejrzewasz ze kazdy takie zawiadomienie moze wyslac.


 


Jesli nie widzisz wplaty na Paypalu to znaczy ze wplata nie zostala dokonana.

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Paypal.de brak środków

chippower100
Użytkownik

Problem w tym, że w ebay mam komunikat "płatnośc została zainicjowana w dniu .... i jest przetwarzana w systemie paypal" Czyli coś się dzieje. Może problem jest w tym, że mam niemiecki paypal do polskiego konta?

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Paypal.de brak środków

a to git, kupujący Ci wpłacił inaczej niż błyskawicznie, w takim razie musisz poczekać do 7 dni zanim kasa pojawi się na saldzie PP


 


(miałem tak już kilka razy)

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Paypal.de brak środków

chippower100
Użytkownik

A z twojego doświadczenia Pomocny772007 to jest pewne, czy lepiej czekać aż się pojawią środki. Mam parę wysyłek do Australii i czekanie aż się zaksięgują środki wydłuży dostawę do prawie miesiąca. Jeśli dostaję email od Paypal, że sprzedawca wpłacił, w ebay jest komunikat, że wpłata jest w przetwarzaniu To według mnie już nie ma przeszkód aby wysłać towar, czy zdarzyło Ci się aby pomimo tych komunikatów środki nie dotarły?


Dzięki za pomoc:)

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Paypal.de brak środków

veryalanis
Użytkownik

Witaj,


Mam pytanie czy sprawa ta rozwiązała się pomyślnie, ponieważ mam teraz tą samą sytuację, czyli środki na ebayu figurują jako przelane, pojawia się ikonka klepsydry i tekst, ze płatność jest przetwarzana przez paypal. Paypal twierdzi, że moje konto jest ok i tych płatności po prostu nie ma, ebay, że nie wiedza czemu tak jest i może problemy techniczne.Mam paylap polski, ale kupujący są z Niemiec i Kanady. Paypal niemiecki i kanadyjski informują, ze wpłaty są zainicjowane, ale nie mogą znaleźć odbiorcy. Klienci się niecierpliwią... a ja nie mam pojęcia co z tym począć???!!! Będę wdzięczna za jakąś radę

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź