anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata za zakończenie przed czasem aukcji z licytacją

Witam, przedmiot, który wystawiłam, uległ uszkodzeniu.

 

Zakończyłam, aukcję 1 dzień przed koncem

 

Ebay naliczył mi ok 120 zł tytułem:

 

:Opłata za zakończenie przed czasem aukcji z licytacją:

 

Co to za opłata???? 

 

"

**** Najwyższa oferowana cena US $365,00, opłata za wcześniejsze zakończenie aukcji w wysokości US $36,50 przeliczona na 121,35 zł po kursie 3,32460 (na dzień 01-07-2013).******1****Opłata za zakończenie przed czasem aukcji z licytacją121,347926 zł

 

 

Czy ktoś mi powie, za co mi naliczono taką kwotę???? 

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Opłata za zakończenie przed czasem aukcji z licytacją

http://pages.ebay.com/help/sell/end_early.html#fees 

 

Fees

Ending an auction-style listing early once it has received a bid can lead to disappointed and frustrated buyers who may be less likely to bid on listings the next time around, so you may be charged a fee if you end a listing early. This fee is equal to the final value fee (not including shipping charges) you would have paid if the listing had ended on its own and sold for the highest bid received when the seller ended the listing.

  • This fee is charged if you cancel bids and end an auction-style listing early without a buyer.

  • This fee isn't charged if you end an auction-style listing early and sell to the high bidder. (In this case, final value fees apply.)

  • This fee doesn't apply to listings in the Real Estate and eBay Motors vehicle categories, and the Classified Ads selling format.

Because we understand that sometimes it may be necessary to end a listing early, you won't be charged a fee for the first auction-style listing you end early (where a fee applies) per calendar year (January 1 to December 31).

 

365 bylo gdy konczono aukcje ? bo jest napisane - 'najwyzsza oferowana cena'

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Opłata za zakończenie przed czasem aukcji z licytacją

Najpierw zostały odwołane wszystkie oferty.

 

Potem zakończyłam aukcję.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Opłata za zakończenie przed czasem aukcji z licytacją

czy pierwszy raz zakonczono transakcje wczesniej na koncie ?

 

 

Because we understand that sometimes it may be necessary to end a listing early, you won't be charged a fee for the first auction-style listing you end early (where a fee applies) per calendar year (January 1 to December 31).

 

Czyli jezeli byla to aukcja i jest to pierwszy raz zakonczena aukcji przed czasem mozesz poprosic o sprawdzenie czy dobrze naliczono wszystko bo raz nie nalicza sie oplaty. W innym przypadku na stronie jest napisane ze kupujacy sam powinien zrezygnoac z zakupu, wtedy oplaty nie zostana naliczone. Inaczej wyglada ze oplaty sa naiczane za anulowanie aukcji wczesniej.

 

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź