Opóźnienia przesyłek!!

Hej,

sytuacja jak zawsze.... opóźnienia!

 

U mnie głównie przesyłki do USA z przedziału 09 - 13 grudzień - koło 20-30 jak narazie.

 

Czy nękają Was kupujący? Bo ja to już słabo sypiam, a rano jak odczytuje maile to mnie głowa boli.

 

Szczęśliwego Nowego Roku!

Wiadomość 1 z 141
ostatnia odpowiedź
140 ODPOW. 140

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

A kiedy wysyłałeś przesyłki ,które się ruszyły?

Wiadomość 41 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

12 i 14 stycznia... pózniejsze już nawet podochodziły ate gdzieś wisiały

Wiadomość 42 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

Rozmiawiałem dziś z moim opiekunem handlowym z Poczty Polskiej w sprawie wydania komunikatu z 6.02 o opoznieniach w USA.

Prosiłem aby wywalczył publikację tego komunikatu w jezyku angielskim na stronie głównej.

Mam nadzieję, że wysłuchają głos ludu...  🙂

 

Wiadomość 43 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

nic ci to nie da bo tracking polskiej poczty nie jest brany pod uwagę w sporach o nie otrzymany przedmiot.Administracja ebay.com nie przyjmuje żadnych linktów,skanów i potwierdzeń,nie respektuje oficjalnych odpowiedzi na reklamacje które są pismami urzędowymi.Nie wierzysz? to uwierz,liczy się dla nich tylko tracking USPS

Wiadomość 44 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

Chodzi o to zeby przesłac link do kupującego aby sie choć trochę uwiarygodnić. W pewnych przypadkach moze to pomóc.

Ja osobiscie oberwalem wczoraj 2 negatywy bo kolesie nie uwierzyli w to co do nich piszę.

Jak widać prośba nie została zignorowana.

Piwo proszę hehe 🙂

 

http://www.poczta-polska.pl/opoznienia-w-doreczaniu-przesylek-pocztowych-w-usa/

 

Wiadomość 45 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

no to fakt... czasami zdarzają się rozumni klienci

 

poproś jeszcze ebay żeby dawał przekierowanie trackingu  na emonitoring a nie na stronę główną poczty.Ale to chyba mission impossible 😄

Wiadomość 46 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

Takich układów niestety nie mam:)

Wiadomość 47 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

W ile wam dochodzą teraz przesyłki do USA i reklamowanie na poczcie wogle coś daje? Mam 4 co idą już ponad 2 tyg i wiszą, niezgłoszonych pewnie pare razy tyle. Jeszcze ta głupkowata informacja Origin Post is Preparing Shipment, klient myśli że wogle jeszcze nie wyszło.

Wiadomość 48 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

reklamacje nic a nic nie przyśpieszają,2 global expresy wysłane 17 stycznia jeszcze nie doszły."Origin Post is Preparing Shipment" to jest tragedia bo według zasad USPS w USA oznacza to że przesyłka została elektronicznie zgłoszona do wysyłki a nie została jeszcze fizycznie przesłana.

Wiadomość 49 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

U mnie przesyłka wysłana 5 stycznia jest cały czas Origin Post is Preparing Shipmen.

Czy ktoś może wysyłał paczki na początku stycznia?

Wiadomość 50 z 141
ostatnia odpowiedź