anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wystawić aukcji, Ebay każe mi się skontaktować.

agusgno
Użytkownik

Witam


Sprwa wygląda następująco, sprzedałem doładowania na ebay.co.uk, chciałbym wystawić kolejną aukcję, lecz wyświetla mi się komunikat:


Sprzedawców Uwaga:Jesteś osiągnięty został limit sprzedaży na terenie Wielkiej Brytanii eBay.


Na terenie Wielkiej Brytanii eBay można sprzedać do 100 sztuk miesięcznie. Jeśli chcesz sprzedać więcej, skontaktuj się z obsługą klienta w celu omówienia celów sprzedaży:


Please Call : 0845 359 3229


Od poniedziałku do piątku, 9:00 - 17:00 ( z wyjątkiem świąt )


Mimo, że osiągnięty został ograniczenia w Wielkiej Brytanii, można nadal kwalifikować się do listy pozycji w kraju.



Attention sellers:You've reached your selling limit on the UK eBay site.


On the UK eBay site you can sell up to 100 items per month. If you’d like to sell more, please contact customer support to discuss your selling goals:


Please Call: 0845 359 3229


Monday through Friday, 9:00 AM – 5:00 PM (excluding Bank Holidays)


Although you’ve reached your limits in the UK, you may still be eligible to list items domestically.



Czy polski ebay może mi w tym wypadku pomóc, obawiam się tgo, że gdy zadzwonię do Anglii, nie poradzę sobi w rozmowie...



Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Nie mogę wystawić aukcji, Ebay każe mi się skontaktować.

poczekaj kilka dni. Listopad za rogiem...i bedzie nowy limit.


 


Mozesz do nich zatelefonowac i poros o kogos ze znajomoscia polskiego


 


"may I talk to someone speaking Polish?"


 


mej aj tok tu samłan spiking polisz?

**************************************
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Nie mogę wystawić aukcji, Ebay każe mi się skontaktować.

Hej,


Niestety polski ebay nie będzie w stanie Ci pomóg. Pisałem do nich w tej samej sprawie. Musisz zadzwonić do nich. Nie wiem o co tam pytają itd ponieważ jeszcze do nich nie dzwoniłem, ale na pewno to zrobie.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź