anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mcie kłopoty takie na ebay.de czy tyko ja ? Napiszcie

Od wczoraj od dwunastej naszego czasu mam kłopot z edycją aukcji. Nie mogę edytować wystawiać  aukcji to znaczy zmieniać zdjęć wystawiac dodatkowych. Raz się uda raz nie. Wywala mnie i wraca do pierwotenego utawienia aukcji.

Mało tego. Nie mam konta zadłużonego żadnych absolutnie ograniczeń na koncie i pokazuje mi się przy wytawianiu aukcji idiotyczny komunikat:

Anzahl der Festpreisangebote, die Sie diesen Monat ohne Angebotsgebühr einstellen können Mehr zum Thema

 

Co jest ? Nie pisałem do ebay.de poczekam co Wy na to.

Dajcie znać.

A cha. Na ebay.com nie ma problemu. Ale ebay.com wystawiam okazjonalnie mam dość newrów kupoującymi. Jak już kupią z ebay.de do się modlę.

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Mcie kłopoty takie na ebay.de czy tyko ja ? Napiszcie

czy ten komunikat nie nawiazuje czasem do limitu ofert mozliwych do wystawienia za darmo?

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Mcie kłopoty takie na ebay.de czy tyko ja ? Napiszcie

Mniej więcej tak: Liczba ofert ze stałą ceną, które może Pan w tym miesiącu bez oferty wystawić minimalnej. Absurd jakiś.. Myślę, że chyba był błąd na serwera ebay gdyż wystawiam od wczoraj nowe aukcje i nie ma problemów. Zobaczymy jutro jak coś spróbuję nowego wystawić. Problem był w tym, że wystawiasz rozmiarówkę jednego modelu buta 10 sztuk w cenie 200 € i im wychodzi 2000 € a to tylko jeden model.
Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź