anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący zmienił adres wysyłki / spór/ sprawa przegrana

A wiec tak, kupujacy kupil przedmiot zaplacil i wyslal wiadomosc ze chce towar na inny adres, oczywiscie sie zgodzilem. po jakims czasie otworzyl spór ze nie otrzymal przedmiotu a wiec jak zawsze w centrum sporow przedstawilem nr sledzenia i po 10 dniach przekazalem sprawe do rozstrzygniecia ebay ktory rozstrzygnal sprawe na korzysc kupujacego i oddal mu pieniadze, czyli typ ma i przemiot i kase hahah no rece opadaja jak latwo mozna wydymac sprzedawce, wyslalem maila do ebay i zalczylem wiadomosc ktora mi wyslal kupujacy mam nadzieje ze cofna ich debilna decyzje i oddadza mi kase.

A wy co robicie jak kupujacy prosi o wysylke na inny adres ? zgadzacie sie ?

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Dot.: Kupujący zmienił adres wysyłki / spór/ sprawa przegrana

Jak kupujący ma dużo opinii i tylko pozytywy i kwota jest nieduża to się zgadzam. W innym wypadku piszę, że możemy wysyłać przesyłki tylko na adres paypal, i żeby zmienić adres muszę zwrócić płatność i dostać ponownie z poprawionym adresem. Paypal na pewno przy sporze nie interesuje, że kupujący mailem zmienił adres wysyłki. W ebay nie wiem, sam jestem ciekaw, pewnie zależy jaki mają danego dnia kaprys.

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Dot.: Kupujący zmienił adres wysyłki / spór/ sprawa przegrana

przekazalem ebayowi konwersacje z kupujacym i zmienili spór na moja korzysc i oddali mi pieniadze.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź