anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący z 0 ilością komentarzy, z Kolumbii

Hej, sprzedałem pewien przedmiot, bardzo sie ucieszyłem az zobaczyłem kto kupił, kupującym jest człowiek z Kolumbii, z zerową ilościa komentarzy i kontem założonym w 2018 roku od razu zapłacił przez Paypall-a, koszt wysyłki nie jest problemem bo to nie duzą rzecz, i to co wpłacił ją pokrywa.

 

Podejrzanie to wygladą, co robić .. 😞 ... wysyłać ? pomocy ..

 

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Kupujący z 0 ilością komentarzy, z Kolumbii

na aukcjach mozesz zablokowac kupujacych z pewna iloscia komentarzy a takze z pewnych panstw   Teraz mozesz anulowac aukcje i zwrocic pieniadze albo......zaryzykowac.  Kazdy kiedys zaczynal od zerowego dorobku

**************************************
Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Kupujący z 0 ilością komentarzy, z Kolumbii

Wykluczenia państw widziałem ale po ilości komentarzy nie, tzn można zablokować z negatywami ale świeżych kont nie da rady.
Rozważając różne opcje to co mi grozi za anulowanie sprzedaży ?
Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Kupujący z 0 ilością komentarzy, z Kolumbii

Ebay odnotuje fakt, to wszystko.  Jak bys tak czesto robil to przysla ostrzezenie lub ogranicza konto.  Wybierz opcje ze przedmiot zniszczony np.

**************************************
Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Kupujący z 0 ilością komentarzy, z Kolumbii

Ale rozumiem że o zwrocie prowizji mogę zapomnieć i negatywa dostanę również ?
Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Kupujący z 0 ilością komentarzy, z Kolumbii

1.negatywa mozesz dostac ma sie rozumiec ale prowizje powinni zwrocic    .............2. o anulowaniu transakcji poczytasz na http://pages.ebay.pl/help/sell/cancel-transaction-process.html i to sprzedawca musi zainicjowac czyli ty 

**************************************
Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź