anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kto ponosi koszty przesyłki zwrotnej po odesłaniu przedmiotu?

Witam, mam takie proste pytanie mianowicie kupujący ze Stanów Zjednoczonych zwrócił mi przedmiot który ode mnie kupił i teraz chce żebym mu zwrócił koszt przesyłki zwrotnej. Ma on takie prawo, że żąda on ode mnie kosztów przesyłki zwrotnej które on musiał zapłacić żeby zwrócić mi przedmiot?

 

Napisał mi coś takiego:

 

I just spoke with eBay and they said you just have to pay me it and if you don't then they will get involved. So I suggest you just paying it. I looked up how much I paid and it was $22.24 usd if you can pay that to me I'll gladly leave you positive feedback. Thank you.
Taylor

 

Czyli straszy, że gdy mu nie oddam pieniędzy to napisze do Ebayu, tylko straszy czy też ma rację i muszę mu oddać pieniądze za przesyłkę? Dodam, że z początku gdy wysłał przedmiot to mi napisał, że zapłacił za wysyłkę $25, teraz jest nagle 22.24

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Kto ponosi koszty przesyłki zwrotnej po odesłaniu przedmiotu?

Jak oglaszasz na aukcji? Kto placi?   

 

Ebay nie moze cie zmusic do wyplaty zwrotu - jedyne co otrzymasz to negatyw.

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Kto ponosi koszty przesyłki zwrotnej po odesłaniu przedmiotu?

Zawsze mam ustawione Zwroty: Zwroty nie są przyjmowane ale to raczej nie ma znaczenia bo i tak jak kupującemu nie spodoba się jakiś przedmiot to założy nam spór.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Kto ponosi koszty przesyłki zwrotnej po odesłaniu przedmiotu?

Witamy na ebay!
Kupujący ma zawsze racje i koniec.
to co masz napisane w opisie / zaznaczone w aukcji to mało kogo obchodzi.
Sprzedawca ma grać jak mu kupujący zagra.
Jeżeli powód zwrotu jest inny niż uszkodzony towar lub Twoja pomyłka to nie zwracaj żadnych kosztów. Niestety Negatyw ale po roku zniknie.
Pozdrawiam
Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź