anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak otrzymać całą sumę w euro ? bez przewalutowania na złotówki

4-emotions
Użytkownik
Witam, jeśli sprzedam coś na ebay.de niemiec zapłaci mi w euro... to w jaki sposób mogę otrzymać pieniądze w euro bez przewalutowania na złotówki ?

Dzwoniłem do pay pal, z pytaniem czy mogę założyć konto w polsce w euro i otrzymywać z pay pala euro..odpowiedzieli, że paypal przelewa tylko w złotówkach.

Konta wbanku niemieckim nie założe(brak zameldowania) więc jest jakaś szansa, żeby otrzymać kwotę w EURO ? bez przewalutowania na złotówki ?

I inne pytanie:

Lepiej otrzymać wpłatę przez payc pali przelać na swoje konto.

Czy lepiej jak niemiec zrobi przelew na moje konto w mbanku ? gdzie są mniejsze prowizje ?

Z GÓRY DZIĘKI !!
Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Jak otrzymać całą sumę w euro ? bez przewalutowania na złotówki

On na paypal przeleje Ci EURO i Ty je zamienisz na zł i wypłacisz do Polskiego banku , albo najlepiej te RURO zainwestowac i cos za to kupic na ebayu. Za przelew jaki ostatnio otrzymałem musiałem w banku zapłacic, wpłacał OCZYWISCIE NIEMIEC.
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Jak otrzymać całą sumę w euro ? bez przewalutowania na złotówki

Ebay de to najdroższy i najbardziej niewdzięczny rynek
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Jak otrzymać całą sumę w euro ? bez przewalutowania na złotówki

Znajdujesz osobę której możesz zaufać z kontem euro przypisanym do jego konta paypal, przelewasz mu euro, on wpłaca na swoje konto i wybiera lub robi SEPA na twoje konto euro w polskim banku - koszt SEPA ok. 1 EUR (płaci nadawca)
Możesz też namówić klienta do wpłaty euro poprzez SEPA na twoje polskie konto euro ale to trudne gdyż poprzez przywileje jakimi paypal obdarza kupujących rzadko rezygnują z paypal
Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Jak otrzymać całą sumę w euro ? bez przewalutowania na złotówki

I jak sie sytuacja zmieniła na styczeń 2012? Ma ktos jakies pomysły? Ja założyłam konto PayPal ustawiłam główna walutę na EURO i dałam weryfikacje konta w EURO założonego w Polsce. Myslicie że cos z tego wyjdzie i będe mogła robić przelew w EURO na konto w EURO?

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź