anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak bronić swojego dobrego imienia przed idiotami.

Przepraszam z góry wszystkich delikatnych i serwis ebay za to, że nazwałem kupujacego idiotą.

 

Return reason: It appears counterfeit or fake Comments: I am also going to make a claim via paypal for a full refund including shipping. These shoes are fake, there are certain areas on the shoe that prove this, i can provide videos on you tube plus photographs from reputable sneaker sites. They also arrived poorly packed with the shoe box damaged. this si totally unacceptable and sellers like yourself should not be allowed to trade on e bay. The swoosh is very faint on the shoe-point nukmber one that denotes fake, but more importantly point two: the tab on the toe box does NOT have the KD signature that it is supposed to have. These are fake chinese copies that have utilised poor chinese laser techniques (if that) for the swoosh and they didnt even bother to place his signature on the toe box tab-Fake 1000% You probably bought these fakes on Taobao and are then scamming buyers on e bay saying that they are authentics. below are few links as examples of how these fakes may be purchased in China on Taobao: http: item.taobao.com/item.htm?spm=a230r.1.14.149.aETDb7&id=41202542103&ns=1&abbucket=7#detail http: item.taobao.com/item.htm?spm=a230r.1.14.168.aETDb7&id=40832048834&ns=1&abbucket=7#detail http: item.taobao.com/item.htm?spm=a230r.1.14.226.aETDb7&id=42990649232&ns=1&abbucket=7#detail

 

Mail otrzyałem przed chwilą i zastanawiam się jak się ustosunkować się do tego. Musimy odpisać do ebay.com.

Gdyby ten klient był  z Poski natychmiast jutro sprawę skierowała by moja firma do sądu za zniesławienie firmy. To klient z Grecji także odpada ta opcja.

 

Wiadomość 1 z 21
ostatnia odpowiedź
20 ODPOW. 20

Jak bronić swojego dobrego imienia przed idiotami.

faktura mu nic nie pomoże,też miałem faktury,zdjęcia firmowych kartonów,listów przewozowych od producenta ....

Wiadomość 11 z 21
ostatnia odpowiedź

Jak bronić swojego dobrego imienia przed idiotami.

Jeśli faktura nic nie da, to sytuacja jest bez wyjścia

Wiadomość 12 z 21
ostatnia odpowiedź

Jak bronić swojego dobrego imienia przed idiotami.

Wiecie co ja już nie mam pomysłu absolutnie żadnego.

Poprostu gość wywalił mi przedwczoraj dwa elaboraty taka mala rozprawka jaki on to spec od sneakersow. Na jakich to forach hula zabera głos 200 zakupów na ebay i same orgnały kupował. No i oczzywiście płacił słono i nie jak za moje skromne 159 € a 200- 400 €.  Oczywiście kupował od sprzedawców z Europy Zachodniej  USA ( delikwent z Grecji ) bez urazy ale upał mu nie służy.

No i nagle dokonał zakupu od sprzedawcy czyli nas z Europy Wchodniej od razu podróba fejk jak to zwal to zwał. Nawet karton to fejk.

Ile ja się dowiedziałem od tego fachmana na temat butów niesamowite. Przez 10 lat tyle się nie dowiedziałem jak w trzech mailach od niego.

Obrażał mnie za niekompetencje i za to, że jawnie kupuję na jakimś Chińskim portalu nazwy nie wymienię bo zapomniałem i pierwszy raz o nim słyszę potem wystawiam na ebay.

Zdjęcia, które mi przesłał rzekomo moich butów zrobione na jakimść garncarskim stole zasyfionym wszelakim dziadostwem klejącym się od brudu a obok popielniczka pełna petów. No nic esteta pedant i spec.

 

A tak poważnie napiszę dziś ostatnia odpowiedź i sprawę zostawię ebay. Nich się dzieje co chce. Wszystkie buty i te podróbki pochodzą od:

Nike Poland Sp. z o.o.

Przyokopowa 31

Warszawa (22) 535-20-40

Oraz od największego dystrybutora NIke Poland w Polsce.

Także jak ten klient z Grecji twierdzi, że  Nike Poland dystrybuuje  podróbki to ja nic więcej nie mam do powiedzenia. Sprawę zostawiam do decyzji ebay.

 

Wiadomość 13 z 21
ostatnia odpowiedź

Jak bronić swojego dobrego imienia przed idiotami.

Jeszcze zostaje mi główna siedziba w Luxemburgu. I tam napiszę. Bo tak być nie może. Jednak liczę na zdrowy rozsądek pracowników ebay.
Wiadomość 14 z 21
ostatnia odpowiedź

Jak bronić swojego dobrego imienia przed idiotami.

moja dobra rada... daj na luz,nie prowadź dyskusji z kupujacym.Administracja nie stanie po twojej stronie,miałem już negatywa za to że "rączka jest plastikowa a nie metalowa" Napisałem do ebay że mogę im przysłać kilkaset sztuk i wszystkie mają metalowe,odpowiedzieli mi że akurat ta jedna która wysłałem kupującemu może mieć plastikową.Kupujący nie twierdził że dostał inny model .Na nic argumenty że takie coś nie jest możliwe.Oni tam nie mają zielonego pojęcia o biznesie,zakupach itd

Wiadomość 15 z 21
ostatnia odpowiedź

Jak bronić swojego dobrego imienia przed idiotami.

No jak ktoś ma możliwości, to chyba jednak jest dobrze bronić swojego dobrego imienia, w koncu według wszelkiej logiki, jeżeli zwrócono kasę kupującemu, to kto tu teraz jest oszustem? Ty, mój drogi sprzedawco, więc jak sprzedajesz podróby zamiast oryginałów, to my zamykamy twój interes. Inna sprawa, to mogę sobie wyobrazić, że istnieje jakieś forum wymiany myśli tego typu osobników i jak idzie do nich info, że z polskich sprzedawców idzie ździerać łatwo i bez konsekwencji, to potem tutaj nie płaczcie.

Wiadomość 16 z 21
ostatnia odpowiedź

Jak bronić swojego dobrego imienia przed idiotami.

To co dzieje sie w ostatnim czasie na Ebay to jest Grecki dramat, współczuje koledze walki z wiatrakami. Ja wysłałem Towar do Hiszpani towar dojechał do klienta i od razu spór w PayPal, że towar uszkodzony i odrazu propozycja zwrotu pieniędzy. Ok zdaża się nawet najlepszym, odmawiam zwrotu pieniędzy w pierwszym momencie i proszę o zdjęcia uszkodzonego towaru i opakowania (wydaje mi sie, że to normalna procedura, jakiś dowód na to musi być), bez tego nie złoże reklamacji w firmie kurierskiej. W odwecie na moje zapytanie o zdjęcia dostaję negatywa (oczywiście bez zakończenia sporu) Ebay nawet nie jeknął oczywiście PayPal też. I co w takim przypadku ? Zgodziłem się na zwrot pieniędzy po odesłaniu towaru, nawet jeżęli to zrobi to i tak jestem w plecy prawie 1000 zł. 

Wiadomość 17 z 21
ostatnia odpowiedź

Jak bronić swojego dobrego imienia przed idiotami.

na ebay.com nie licz,cokolwiek piszesz,cokolwiek... tylko do ebay.pl tam w USA mają nas za nic.Nie dostaniesz nawet odpowiedzi "gotowca" leją na nas z góry

 

ostatnio administracja ebay.pl usunęła neutrala bo facio z Izraela straszył mnie że opisze mnie na forach i mi zaszkodzi  jak mu nie rozwiąże jego "problemu"  Otworzył "return request" po czym go zamknął,eleborat też był jaki to jestem zły.Oczywiście poszedł mail o usunięcie neutrala ,dostałem odpowiedź że się nim zajmą ale o usunięciu ani słowa.Po 5 dniach neutrala nie ma i jestem w szoku bo już zapomniałem o tym.

Wiadomość 18 z 21
ostatnia odpowiedź

Jak bronić swojego dobrego imienia przed idiotami.

na ebay.pl też nie licz, bo odsyłają właśnie do ebay.com ze sprawami tam otworzonymi, nic ich nie obchodzi że przedmiot kupiony na ebay.pl, że tracking pokazuje delivered, a sprawa zakończona na korzyść kupującego, gadaj z ebay.com z którym nie ma kontaktu.

 

ebay.pl zajmuje się już tylko sprawami otworzonymi na naszym ebay-u (czyli żadnymi).

 

jak nie działa strona pomocy wtedy z ebay.pl są w swoim żywiole i idzie gotowiec.

Wiadomość 19 z 21
ostatnia odpowiedź

Jak bronić swojego dobrego imienia przed idiotami.

to zalezy,w moim przypadku zajęlili się sprawami z ebay.com -nie ma reguły.Zależy na kogo się trafi i jaki ten ktoś ma humor.Zgadzam się jednak że wielkiego wsparcia nie ma

Wiadomość 20 z 21
ostatnia odpowiedź