JAKI PROGRAM DO FAKTUROWANIA ebay.de

rg_schuhe_welt
Użytkownik

Witam,


 


Pytanie kierowane jest dla doświadczonych ebajerowiczów 😉


 


Rozpoczynam swoją przygodę z ebay.de jako przedsiębiorca. Mam wiele wątpliwości odnośnie rozliczania sprzedaży osobom fizycznym (jako sprzedaż wysyłkowa z terytorium kraju), jednak obecnie moim problemem jest wybór programu do wystawiania faktur?!


 


Zważywszy na w/w specyfikę sprzedaży, będę naliczać vat 23% jednak na fakturze musi widnieć kwota w eur wraz z przelicznikiem na pln-y. Zrobiłem spory rekonesans na internecie odnośnie takich programów jednak żaden nie wydaje mi się odpowiedni a wydawać w ciemno kilkaset złotych nie leży mi na sercu 😉


 


Proszę doradźcie któryś z wypróbowanych programów do fakturowania?

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

JAKI PROGRAM DO FAKTUROWANIA ebay.de

Uzywam generatora faktur Paypala. Mozna utworzyc szereg wzorcowych faktur i uzywac ich w miare potrzeb.


 


Radze przyjrzec sie darmowej ofercie Paypala zanim wydasz pieniadze na niewiadomoco

**************************************
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

JAKI PROGRAM DO FAKTUROWANIA ebay.de

o ile pamiętam to z darmowych jest freefibu-bardziej księgowy, jest tez chyba cos takiego jak debitor ( jak nasz  nasz  ifirma)

jest też trochę fajnych narzędzi do przeglądania i analizowania ebay (mówię o niemeickich), a nawet prowadzenia sprzedaży, ajk nasze sello tylko na 100% kompatybilne z ebay.de

 

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź