anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu moja aukcja nie wyświetla się na ebay.de / ebay.com etc

son-of-the-sky
Użytkownik
Utworzyłem auckje. Mam 12 pozytywnych komentarzy na swoim koncie. Podczas etapu tworzenia aukcji nie mam opcji ze wybieram w jakich krajach moja aukcja bedzie wyswietlana. Proszę o pomoc.
Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Czemu moja aukcja nie wyświetla się na ebay.de / ebay.com etc

son-of-the-sky
Użytkownik
Oczywiście konto paypal mam zweryfikowane i podpięte pod konto.
Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Czemu moja aukcja nie wyświetla się na ebay.de / ebay.com etc

O ile sie orientuje to nie ma takiej opcji, przynajmniej nie bylo jeszcze niedawno.
Skad wiesz ze taka opcja powinna byc?

Wyjatkiem jest Ebay.com gdzie za nominalna oplata mozna uczynic aukcje widoczna w UK.

Moze inne portale tez wprowadzily taka opcje? Na Ebay.com zaznacza sie to na pierwszej stronie podczas wystawiania.

Glownie zasada jest aby wystawiac na tych Ebayach gdzie spodziewasz sie popytu na swoj przedmiot i, co za tym idzie, oplacac wg. ich cennikow.
Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Czemu moja aukcja nie wyświetla się na ebay.de / ebay.com etc

oh!maniak
Użytkownik
No dobra, to odkopuje temat. 😉

Już trochę zgłupiałem i muszę zasięgnąć porady od trochę większych wyjadaczy na Ebay'u niż ja jestem. 😜

Chciałem w miarę najtaniej i najłatwiej wystawić aukcje, aby były dostępne dla kupujących z innych krajów, głównie ze strefy UE.

Wystawiłem więc sobie 2 aukcje za pomocą strony EBAY.COM według tego samego schematu. Od razu zaznaczę, że na formularzu sprzedaży nie wybierałem w opcji "Internacjonal Visibility", że mają być domyślnie widoczne na Ebay UK (dodatkowo płatne a i nie ma do wyboru np. Ebay DE, więc po co). Wysyłka oczywiście "cały świat" z pewnymi wykluczeniami np. Azja czy Afryka lub takie państwa jak Białoruś itd. oraz forma płatności PayPal (na PayPal'u wsio zweryfikowane i powiązane z Ebay).

Nie ukrywam, że właśnie zależało mi bardzo, aby nasi zachodni sąsiedzi mieli możliwość zapoznania się z moimi aukcjami. O ile aukcja o nr 170534626617 listuje się przy wyszukiwaniu na EBAY.DE to już aukcja nr 170534330757 nie i nie mam bladego pojęcia dlaczego? (oczywiście chodzi mi o wyszukiwanie jak kupujący wybierze opcję szukania "cały świat" czyli odpowiednio "Worldwide" czy dla Ebay.de "Weltweit" lub też wejdzie na mój profil, aby zobaczyć jakie rzeczy mam jeszcze do sprzedania, to będzie widział tylko jedną aukcje a powinien widzieć wszystkie czyli obie moje aukcje jakie wystawiłem (http://shop.ebay.de/oh!maniak/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686).

Jeśli ktoś mi podrzuci jakąś wskazówkę dlaczego tak się dzieje, to będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam całą rzeszę sprzedających na Ebay'u i z góry dziękuję za pomoc. 😉

PS. Linki do moich aukcji:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170534330757 (ta niewidoczna na ebay.de)

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170534626617 (ta widoczna na ebay.de)

Pozdro.
Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Czemu moja aukcja nie wyświetla się na ebay.de / ebay.com etc

kokkedal.pl
Użytkownik

Witam. Mam ten sam problem. Wystawiłem aukcje i nie są wyświetlane na ebay.de czy ebay.nl itp. Gdzie można wybrać taką opcję. Będę wdzięczny za odp. Pozdrawiam

Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Czemu moja aukcja nie wyświetla się na ebay.de / ebay.com etc

Mam to samo. Ja widzę przedmioty z całego świata ale mój przedmiot nie jest widziany za granicą. Dla czego?

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Czemu moja aukcja nie wyświetla się na ebay.de / ebay.com etc

Lektura tego watku pomoze odnosnie widocznosci aukcji

http://community.ebay.pl/question/Dla-Sprzedawc%C3%B3w/Nie-Wida%C4%87-Mojej/2000000297?&#msg20000007...

Wystawiajac na Ebay.com  za drobna oplata aukcja bedzie widoczna na Ebay w UK i vice verse.

Na innych Ebayach bedzie wudoczna tylko na tych Ebayach na ktorych jest wystawiona chyba ze kupujacy uzyje wyszukiwarki  i zaznaczy ze chce przeszukac caly Swiat. Malo kto jednak to czyni, chyba tylko ktos kto poszukuje czegos rzadkiego lub dodatku do swojej kolekcji znaczkow, monet itp.                                                                                 

          Pozycjonowanie aukcji jest uwarunkowane wieloma aspektami m.in dorobkiem sprzedawcy (pozytywne opinie), poziomem obslugi, czasem wysylki , poziomem sprzedazy itp czyli tym co wplywa na ranking sprzedawcy ktory jest uaktualniany miesiecznie rowniez wykupione promocje.       

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź