anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada sprzedaży za granicą SPEŁNIAM STANDARTY !!!

witam. w zeszłym miesiącu dokładnie 27 czerwca dostalem meila od ebay o nałożeniu na moje konto blokady na sprzedaż zagraniczną ponieważ nie spełniałem standartów. przez miesiąc poprawiłem swoje konto udało mi się sprzedać jeszcze 27 wystawionych wczesniej rzeczy. 20 lipca była kolejna ocena konta i teraz spełniam globalne standarty. dostałem także od ebay brązową odznakę super sprzedawcy. jednak nadal nie mogę sprzedawać za granicą. rozmawiałem z serwicem z usa i uk bo tam sprzedaję swoje rzeczy, jednak nie mogą mi odblokować konta ponieważ nie spełniam standartów w ich krajach (mam 99,2 % pozytywnych komętarzy). polskie centrum pomocy póki co wysyła mi za zasadzie kopiuj wklej. co mam zrobić żebym mógł sprzedawać za granicą. teraz nie mam żadnych transakcji a liczba niskich ocen w usa i uk przynajmniej przez najblizsze 2 miesiace pozostanie taka sama czyli procent niskich ocen bedzie sie zwiekszal. wszyscy radza mi sprzedawac na polskim ebay. jednak dla mnie ta rada jest bez sensu poniewaz kazda transakcja na polskim ebay wchodzi w statystykę GLOBALNĄ, UK i USA pozostaja bez zmian. co mam zrobic do kogo sie zwrócić? proszę o pomoc bo moja firma juz od 6 lipca jest zamknieta.

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Blokada sprzedaży za granicą SPEŁNIAM STANDARTY !!!

ciezka sprawa. moze sprobuj sprzedawac z kilku kont


 


choc widze, ze w helpie http://pages.ebay.com/help/policies/global-seller-performance.html mowia:


 


If your account doesn't meet the standards, you:


....


Can't register for a new account 😞


....


 


jesli sprzedajesz glownie na us i uk, to kontakt w tej sprawie tylko z tamtejsza obsluga klienta, choc w tej sytuacji nic nowego Ci nie powiedza.


 


czy jako supersprzedawca masz tam dostep do dedykowanej obslugi klienta?

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź