anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

BLOKADA SPRZEDAŻY W JEDNEJ KATEGORII, BLAGAM O POMOC ;-)!!

kapi18
Użytkownik

WITAM, OD JAKIEGOŚ CZASU (PONAD PÓŁ ROKU) MAM ZABLOKOWANE MOZLIWOŚĆ WYSTAWIANIA RZECZY W KATEGORII "ODZIEŻ ETC... W INNYCH KATEGORIACH MOGĘ WYSTAWIAĆ, CZY KTOŚ WIE JAK SIĘ POZBYĆ TAKIEJ BLOKADY!?? PISAŁAM JUŻ DO EBAY.COM, UK I DE (BO Z REGÓŁY TAM SPRZEDAJĘ I ODPISUJĄ MI, ŻE TYLKO 1 KATEGORIĘ MAM ZABLOKOWANĄ, I ŻE MOGĘ SPRZEDAWAĆ COŚ INNEGO! HEHE, DOBRE SOBIE, JA MAM TYLKO CIUCHY I BUTY NA SPRZEDAŻ WIĘC ZALEŻY MI ABY ODBLOKOWAC TĄ 1 KATEGORIE (NIECH MI ZABLOKUJĄ WSZYSTKIE INNE ;-))) BŁAGAM O POMOC - MOŻE KTOŚ WIE CO TU ZROBIĆ?! DODAM, ŻE WCZEŚNIEJ SPRZEDAWAŁAM I JAK WIDAĆ NIE JESTEM POCZĄTKUJĄCA... Z GÓRY DZIEKI I POZDRAWIAM, SYLWIA

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

BLOKADA SPRZEDAŻY W JEDNEJ KATEGORII, BLAGAM O POMOC ;-)!!

Na moje oko, nałożono na Ciebie ograniczenia w związku z nieopłaconymi zakupami (komentarze z 12 i 20 marca br., wielu sprzedawców nie wystawia w takiej sytuacji komentarzy w ogóle), może to ktoś zgłosił i stąd reakcja serwisu?



Dla mnie to wygląda jak klasyczny przykład reperkusji złamanego regulaminu (np. wystawianie podróbek markowych rzeczy). Ale mogę się mylić, oczywiście. 🙂

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

BLOKADA SPRZEDAŻY W JEDNEJ KATEGORII, BLAGAM O POMOC ;-)!!

jesli to tzw. 'seller/selling limit' probowalas zwiekszyc limit?


 


http://pages.ebay.com/help/sell/sellinglimits.html#increasing

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź