anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aukcja na liście przedmiotów - From: Poland ? ma to znaczenie ?

luan70
Użytkownik
Czy ma to jakieś znaczenie że lokalizacja przedmiotu jest z PL ? czy np. ludzie nie omijają tych aukcji ? które są spoza ich państwa. np wystawiając na UK i potem na liście przedmiotów z danej kategorii wyświetla się lokalicacja przedmiotu - From Poland , Hong Kong , US .... itp czy ma to jakieś znaczenie dla potencjalnego kupującego ? czy bardziej np ilość komentarzy .
Jak to jest na waszych aukcjach ? i z zainteresowaniem aukcjami tzn wyświetleniami przedmiotu... Ciekawi mnie to bo mam 400 aukcji a zainteresowanie znikome tzn mało wyświetleń jakoś 😞
Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Aukcja na liście przedmiotów - From: Poland ? ma to znaczenie ?

zwykle cena za wysoka jest przyczyna. Lokalizacja w mniejszym stopniu. Na jakim Ebay masz te aukcje?
Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Aukcja na liście przedmiotów - From: Poland ? ma to znaczenie ?

luan70
Użytkownik
Wystawiam przeważnie na ebay.co.uk i troche mam wystawionych na ebay.com / co do ceny to są równe albo niższe niż np inni co sprzedają takie same przedmioty tzn. sprzedający z UK i US niestety chińczyków nie dam rady przebić ale... ich mało kto może przebić z ceną
Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Aukcja na liście przedmiotów - From: Poland ? ma to znaczenie ?

ma znaczenie,większość brytyjczyków nie zdaje sobie sprawy że jesteśmy w Unii Europejskiej.Oni myślą dalej że tutaj stoi się za kiełbasą.
Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź