anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wypłata środków PayPal -- imie i nazwisko

defcon4x4
Użytkownik
Witam
Mam zamiar wypłacić środki z konta paypal na rachunek w mbanku. Mam dwa pytania co należy wpisać w miejsce imie podczas dodawania konta bankowego do paypal (problem w tym że w rachunku bankowym mam podane dwa imiona np. Jan Maria)?
Jaka jest w końcu poprawna nazwa mbanku "BRE Bank SA Wydział Bankowości Elektronicznej mBank" czy "BRE Bank SA Wydział Bankowości Detalicznej mBank" ?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

wypłata środków PayPal -- imie i nazwisko

podajesz dokładne dane takie jak masz na rachunku bankowym, jeśli podasz błęde dane lub numer konta zły; PayPal odda pieniądze, ale potrąci 30 zeta;

pełna nazwa to "mBank Bankowość Detaliczna BRE Banku SA"
(źródło wikipedia)
ale spokojnie możesz napisać tylko sam mBank

Ja wpisałem samą nazwę banku i jest git, jak do tej pory około 50 wypłat z PP
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

wypłata środków PayPal -- imie i nazwisko

michal-26
Użytkownik
Witam.
Mam podobny problem wpłacilem już 2 razy jakieś kwoty pieniędzy na PP z mojego konta bankowego kwoty wpłynęły,teraz chciałem wypłacić część pieniędzy spowrotem na moje konto bankowe oprócz kwoty która chcialem przelać na swoje konto PP wysłało mi "niewielką kwotę" w celu weryfikacji za bardzo tego nie rozumiem co tu weryfikować skoro wpłacałem z tego samego konta na które chcę żeby pieniądze wróciły.
Do tego jeszcze konto z którego wpłacałem na PP jest kontem wspólnym z moją małżonką oraz inaczej brzmią moje dane to znaczy w PP mam np; ryszard konopa a w moim banku Ryszard Kamil Konopa....czy wpłyna mi spowrotem pieniądze na moje konto bankowe czy PP zrobi jakiś problem i cofnie kasę?
Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź