proszę kogoś z Paypal o poradę

werona_fashion
Użytkownik

Witam,
Pisze w takiej sprawie. W związku z tym iz produkty, które zamierzam sprzedawać cieszą się dużym zainteresowaniem w Niemczech postanowiłem w tym celu wynająć biuro w Niemczech do kontaktu z klientem i obsługi zwrotót itp. W tym celu zarejestrowałem nowe konto na dane biura w Niemczech. Konto zostało juz przeze mnie aktywowałem nastepnie dodałem kartę Paypal do odbierania płatności. (karta została dodana z polskiego banku mbank tzw. e-karta). Niestety jest problem bo system Paypal automatycznie zmienił dane na polskie i nie mogę dodać do tego konta rachunku bankowego z Polski bo automat pokazuje tylko Niemcy. Co w tej sytuacji mogę zrobić ???
Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

proszę kogoś z Paypal o poradę

Musisz uzyc karty wydanej w Niemczech. Paypal jest terytorialny tzn. w jakim panstwie jest tego panstwa waluta, banki, karty sa honorowane

**************************************
Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

proszę kogoś z Paypal o poradę

moze sprobuj zweryfikowac konto paypal z danymi biura w DE dodajac do konta nr rachunku bankowego tego biura w DE zamiast polskiej karty?


 


z tym, ze nie wiem, jak wtedy bedzie wygladac sprawa wyplat pieniedzy z konta, chyba, ze biuro jest sprawdzone i bedzie przelewac pieniadze na Twoje konto w Polsce...

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

proszę kogoś z Paypal o poradę

Paypal lokalizuje cie po numerze karty zatem w tym kraju gdzie karta wydana w tym bedzie twoje konto.


 


Aby nie komplikowac i nie ryzykowac blokady konta w przyszlosci zaloz je tam gdzie mieszkasz.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź