Zmiana danych do wypłay

Kolejny problem po reformacji ebay ;-(

Chcę zmienić numer konta do wypłat!
a więc wchodzę w:
Ustawienia Wypłat -> Edytuj dane do wypłat.
Podaczas zmiany nr IBAN zostaje poproszony o potwierdzenie poprzedniego numeru konta. wszystko wprowadzam prawidłowo. następnie przechodzę weryfikacje SMS i nie OTRZYMUJE POTWIERDZENIA CZY WSZYSTKO JEST OK czy nieeee!..tylko wracam spowrotem do wprowadzenia numeru konta POPRZEDNIEGO... i tak w kolo!

 

pytanie 2.

Dlaczego nie moge zmienić waluty rozliczeniowej? przeciez raz w roku mozna a jeszcze nie dokonywałem zmian.. i dlaczego z automatu wszystko jest w EUR..???

Więć teraz jak nie mam walutowego konta..to będą przewalutowania z eur na pln..?

Tak wiec dziś na szybko założyłem konto walutowe..ale... nie mogeę go ani dodac ani zmienić jako "do wypłat"

Moze cos robie nie tak..???

DRAMAT z tym wszystkim!

Wiadomość 1 z 12
ostatnia odpowiedź
11 ODPOW. 11

Dot.: Zmiana danych do wypłay

wysłałem im wszelki informacje... odpisale chyba przez gogle translator;-)

moze ktoś rozszyfruje co mam zrobić..?

 

Dziękujemy za napisanie do nas z powrotem w związku z niew stanie zmienić konto bankowe. Nazywam się Shivangi i z przyjemnością ci dziś pomogę.

Dziękujemy za udostępnienie nam zrzutu ekranu. Bądźcie pewni, jestem tutaj, aby poprowadzić cię dalej.

Przejrzałem Twoje konto i mogę potwierdzić, że system zablokował ci możliwość wprowadzania jakichkolwiek zmian. Dzieje się tak dlatego, że jeśli logujesz się z innego (nowego / ryzykownego) adresu IP lub komputera, z wyjątkiem tego, którego używałeś ostatnio lub korzystasz z VPN lub wielu znaków w nieudanych próbach, napotkasz taki problem i z tym, że jesteś proszony o potwierdzenie swojej tożsamości za pośrednictwem procesu weryfikacji telefonu.

Aby przejść weryfikację, zalecam, aby spróbować uzyskać dostęp do konta jeszcze raz. Podczas uzyskiwania dostępu do konta otrzymasz 11-cyfrowy kod zaradczy. Żądam udostępnienia tego kodu lub zrzutu ekranu strony z kodem, aby usunąć blok na koncie.

Możesz dołączyć zrzut ekranu w poniższym linku:

""link"

Po otrzymaniu kodu zweryfikujemy urządzenie używane do uzyskania dostępu do Twojego konta i podejmiemy odpowiednie działania. Proszę wysłać wymagane dane, a ja upewnij się, że problem został rozwiązany natychmiast, dzięki czemu można zmienić swoje konto bankowe.

Dziękujemy za skontaktowanie się z serwisem eBay. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci poruszać się po tej nieustannie zmieniającej się sytuacji. Bądź bezpieczny!!

 

Pozdrowienia

Okręg wyborczy Shivangi

Obsługa klienta serwisu eBay

Wiadomość 11 z 12
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zmiana danych do wypłay

Panowie i Panie 😉 właśnie sie udało, nie  wiem jakim cudem ;-D ale tak jak mówił(pisał) Marek...mają skopany system i trzeba ... czekać 😉

Pozdrowienia!

Wiadomość 12 z 12
ostatnia odpowiedź