anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zmianą numeru konta bankowego do wypłat Płatności eBay

Próbuje zmienić numer rachunku bankowego podpiętego pod płatności eBay. Przechodzę cały proces, podaje nowy numer konta, potwierdzam starym numerem konta, wysyłają mi kod sms, potwierdzam i albo wyskakuje błąd nie określający powodu albo zostaje wylogowany z konta. Czy ktoś to przechodził i ma na to sposób? Obsługa eBay nie za bardzo jest w stanie pomóc. Pozdrawiam 

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Dot.: Problem ze zmianą numeru konta bankowego do wypłat Płatności eBay

Ktoś niedawno miał podobny problem. Próbował zmienić na konto w innej walucie.

Czy próbujesz zmienić numer poprzez usunięcie banku? 

Wygląda na to że system nie jest dostosowany do zmiany. Zmiana konta może nastąpić w drodze usunięcia poprzedniego. 

Kliknij że usuwasz bank a wówczas eBay zapyta o następny. Taki napisali algorytm że nie uwzględnia zmiany tylko zamianę. 

 

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Problem ze zmianą numeru konta bankowego do wypłat Płatności eBay

Próbowałem już na wszystkie możliwe sposoby, za każdym razem albo błąd, albo zostaje wylogowany albo procedur się zapętla. Ewidentnie system niedopracowany i coś blokuje ten proces. 

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Problem ze zmianą numeru konta bankowego do wypłat Płatności eBay

Pewnie próbowałeś standardowe: usunięcie plików internetowych, ciasteczek, zmiana przeglądarki?

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Problem ze zmianą numeru konta bankowego do wypłat Płatności eBay

witam czy udalo sie zmienic nr konta? mam ten sam problem zapewne tysiece innych uzytkownikow magicznego ebay rowniez , obsluga zero reakcji , jakas regułka od Pana z Pakistanu z translatowa , kpina straszna.

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Problem ze zmianą numeru konta bankowego do wypłat Płatności eBay

Nie da sie zmienic konta na konto w euro w tym samym banku. Przy probie zmiany konta po podaniu poprzedniego wyskakuje komunikat błedu.

 

"Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Wystąpił błąd. Możesz spróbować ponownie, ale jeśli problem będzie dalej występować, skontaktuj się Obsługą klienta lub anuluj na razie proces weryfikacji i spróbuj ponownie później."

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź