Problem z płatnością.

patka1118
Użytkownik

Witam chciałbym zakupić pewien przedmiot ale mam pewien problem. Mianowicie ostatnio kiedy kupywałem przedmiot mogłem normalnie zapłacić za niego ze środków na koncie PayPal. Teraz kiedy próbuje zapłacić wyświetla się logowanie na paypal a tam prośba o dodanie karty.(nie widzę żadnej opcji zapłacenia ze środków PayPal)



W sumie teoretycznie posiadam kartę Visa Electron (mBank izzykonto) która posiada kod CVV2/CVC2. Ale kiedy podaje jej dane wyświetla się komunikat


"Ta karta kredytowa została odrzucona przez bank, który ją wystawił. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat powodów odrzucenia karty, skontaktuj się z działem obsługi klienta wystawcy karty kredytowej. Możesz ewentualnie spróbować dodać inną kartę kredytową."



Czy ktoś mógłby mo powiedzieć co mogę zrobić aby móc zapłacić ze środków konta PayPal lub ewentualnie co może być przyczyną odmowy dodania karty?

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Problem z płatnością.

patka1118
Użytkownik

Problem rozwiązany.


Wystarczyło na koncie internetowym zmienić limit transakcji dziennych internetowych na inną liczbę niż 0 i ustawić odpowiednią kwotę takich transakcji.


Swoją drogą nie widze zbytnio sensu wiązania karty z kontem PayPal skoro po zrobieniu tego mogłem już płacić ze środków PayPala a zweryfikowane było już konto bankowe.

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź