Problem z płatnością PayPal

Witam,

Zaczynając od początku. Nabyłem przedmiot w drodze licytacji (260537307445). Tak, jak dotychczas uiściłem od razu opłatę poprzez PayPal (na stronie eBay). Wcześniejsze opłaty przebiegły pomyślnie i na liście kupionych przy płatnościach pojawiał się symbol "$". Tym razem pojawił się symbol KLEPSYDRY z informacją, iż płatność jest przetwarzana w systemie PayPal.
Co to oznacza?

Chciałbym uniknąć niepotrzebnych sporów. Napisałem już do sprzedającego w tej sprawie i czekam na odpowiedź. Jak do tej pory - kilka e-maili i wiadomości ze strony eBay - pozostaje bez odzewu. 😞 Fakt, przeoczyłem drobny szczegół - zero komentarzy na koncie sprzedającego... ale...

Możliwe, sprzedający ma nieaktywne konto na eBay - wyświetliło się w opisie coś takiego: http://oi77.photobucket.com/albums/j73/jueshizhuimeng/.alt/custom-disabled-linking-img.gif Sęk w tym, że wczoraj na koncie tego sprzedawcy kończyły się aukcje, a nie jestem pewien, czy w przypadku "nieaktywnego" konta można jeszcze prowadzić sprzedaż/zakupy.
Jak mogę anulować zakup?

Płatność póki co mogę cofnąć z konta PayPal, z tym nie ma problemu. Kwota co prawda malutka, ale wolałbym uniknąć dalszych nieporozumień i ewentualnych roszczeń o głupiego dolara.

Napisałem w tej sprawie do obsługi eBay (czekam na odp), ale sugestie mile widziane.

Dziękuję za pomoc,

Robert
Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Problem z płatnością PayPal

poprostu musi wejść na swój paypal kliknąć w szczegóły i ręcznie przyjąć wpłatę

nie bardzo wiem co kryje się pod tym linkiem
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Problem z płatnością PayPal

Wg informacji na moim koncie paypal, widzę: "Odbiorcą tej płatności jest Niezarejestrowany"

Na emaile i wiadomości nie odpowiada... 😐
Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź