anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z dokonaniem przelewu - proszę o pomoc

komander92
Użytkownik

Witam serdecznie.



Na wstępie zaznaczam że nie jestem biegłym użytkownikiem w znajomości procedur transakcyjnych na ebayu. Mam duży problem i nie wiem jak z niego wybrnąć.. Mianowicie zakupiłem przedmiot od użytkownika który mieszka we Włoszech. na aukcji miał napisane w warunkach wysyłki że sprzedaje tylko dla tych co mieszkają na terenie Italii. Po korespondencji zostałem poinformowany że jest możliwość wysyłki do Polski. Przedmiot kupiłem oraz wiem jakie są koszty wysyłki. Problem w tym że w panelu traskakcyjnym na któym są trzy kroki : REALIZACJA TRANSAKCJI > 1. PRZEJRZYJ2. PŁATNOŚĆ3. POTWIERDŹ nie mogę w żaden sposób dokonać przelewu. Pisze że sprzedawca nie napisał ile kosztuje wysyłka na stronie ale ja wiem ile kosztuje bo się już z nim skontaktowałem... Nie wiem jak ręcznie, gdzie zmienić by można było przejść dalej do pay pala. Opcja "Kontynuuj" jest nie aktywna. NIe mam możliwość zmiany tak, by system dodał do ceny przedmiotu, cenę za przesyłke. Nie wiem co robić a czas ucieka... Proszę o pilną pomoc


Z góry dziękuje serdecznie

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Problem z dokonaniem przelewu - proszę o pomoc

rozumiem, ze na aukcji dostepna jest mozliwosc zaplaty paypalem i nawet nie rozwazasz zaplaty przelewem bankowym...?


 


czy na stronach realizacji transakcji widoczne jest lacze Popros o podanie kosztow calkowitych?


 


Jesli tak, kliknij i sprzedawca powienien przeslac Ci 'fakture' ponownie z kosztem wysylki


 


Jesli nie, tylko sprzedawca moze dodac koszt wysylki do tego przedmiotu w swoim moj ebay > sprzedane


 


jesli jednak placisz przelewem, niech sprzedawca przesle Ci nr konta poprzez Moj eBay > Wiadomosci. Wtedy sam przejdz do strony swojego banku i zaplac, bo realizacja transakcji przelewem na ebay jest tylko symboliczna i pozwala powiadomic sprzedawce, ze wyslesz mu pieniadze.

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź