anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paypal nie chce przesłać więcej niż 999 USD :(

***wauzi***
Użytkownik
Witam! Dziś zarejestrowałem sie do serwisu paypal, przy próbie zapłaty na jaką opiewał mój rachunek ~2400 USD system odmówił posłuszeństwa wymawiając się komunikatem:

Autoryzacja nie powiodła się

W tym momencie nie można sfinansować tej płatności przy użyciu karty kredytowej.
Płatność ta nie może zostać przetworzona w tym momencie. Spróbuj ponownie później.


Okazało się, że akceptuję kwotę dokładnie 999 i ani dolara więcej,
Płatność rozbiłem więc na raty, przesłanie pierwszej zakończyło sie sukcesem, kolejnej już nie...

Dopełniłem formalności co do mojej weryfikacji, więc teoretycznie, przynajmniej z tego co zrozumiałem limitu żadnego nie powinno być... a jednak jest.
Jeżeli ktoś potrafi mi pomóc, będę strasznie wdzięczny!
Pozdrawiam
Wiadomość 1 z 29
ostatnia odpowiedź
28 ODPOW. 28

Paypal nie chce przesłać więcej niż 999 USD :(

mansky1980
Użytkownik
Mam ten sam problem. Zadzwoniłem do paypal, powiedziano mi, że powinienem zaczekać jeden, dwa dni i spróbować ponownie. System po prostu od czasu do czasu blokuje pewne transakcje. Na pytanie dlaczego? nie uzyskałem odpowiedzi, nie potrafia tego wytłumaczyć niestety. Pytałem czy wpłacanie różnych kwot ma jakies znaczenie, odpowiedź - raczej nie, gdyz problem związany jest z danym kontem, a nie z przelewaną kwotą. Spróbuję za dzień lub dwa, a w międzyczasie bede liczył, że nie dostanę negatywa:-(. Poza tym wysłałem maila do sprzedawcy, aby wysłał mi żądanie zapłaty. Może to pomoże, jak pisał kolega wyżej.
Wiadomość 11 z 29
ostatnia odpowiedź

Paypal nie chce przesłać więcej niż 999 USD :(

szosti90
Użytkownik
ja mam ten sam problem ! wie ktoś jak go rozwiązać ?
Wiadomość 12 z 29
ostatnia odpowiedź

Paypal nie chce przesłać więcej niż 999 USD :(

w zasadzie jest nie do rozwiązania.to paypal decyduje czy dany przedmiot możesz mieć czy nie! po trzeciej nieudanej próbie to serwis powinien sprawdzić twoje dane i zadać pytanie czy na pewno chcesz zrealizować ten przelew,a tłumaczenie pracowników że to system zabezpieczeń odrzuca transakcję jest o kant d ... potłóc.
tak naprawde to paypal wybiera to co chce i nie jest to transakcja jedna na 10.000 tylko czasami jedna na trzy!
smutne ale prawdziwe ten system jest do bani!
Wiadomość 13 z 29
ostatnia odpowiedź

Paypal nie chce przesłać więcej niż 999 USD :(

kruszek
Użytkownik
Ja mam to samo, za każdy razem!!! To jest paranoja, zażekałem się, że nie zrobię więcej zakupów na ebay, gdzie bede płacił paypalem.
Ile razy czegoś nie wygram, zawsze to samo.
Sprzedający mają pretensje, nie rozumieją co się dzieję, twierdzą że ściemniam. Zawsze to samo! 5 razy robiłem zakupy, 4 razy pieprzyłem się z tym samym problemem.
Paranoja! Czekam tylko na negatywa i odchodzę.
Wiadomość 14 z 29
ostatnia odpowiedź

Paypal nie chce przesłać więcej niż 999 USD :(

kruszek
Użytkownik
Oczywiście zweryfikowany, beż żadnych limitów. SrajPal
Wiadomość 15 z 29
ostatnia odpowiedź

Paypal nie chce przesłać więcej niż 999 USD :(

markp18033
Użytkownik
Co najmniej dziwny jest ten PayPal. Kilka razy bez problemu w tamtym roku wyslalem platnosci do USA kwoty okolo 1000$, teraz nie da sie nic wyslac. Panowie z Pay Pal mowia ze to system, podobno byl modyfikowany i w ten sposob go pieknie zalatwili panowie informatycy.
Wiadomość 16 z 29
ostatnia odpowiedź

Paypal nie chce przesłać więcej niż 999 USD :(

Paypal jest podatny na ograniczenia wprowadzane przez miedzynarodowe organizacje Visa lub Master Card z powodow im tylko znanych w zaleznoscui o kraju, sytuacji na arenie miedzynarodowej, poziomu ryzyka, czasami pojedynczego wydarzenia.

Aby sie odseparowac od tego typu ograniczen dobrze jest miec w zanadrzu alternatywe (plan B) ktora z powodzeniem jest europejski Moneybookers >>>>>>>>>link ponizej.

(jeszcze ci beda placic za wspolprace...)

= = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Bez obciążen zwrotnych:
MONEYBOOKERS

Wiadomość 17 z 29
ostatnia odpowiedź

Paypal nie chce przesłać więcej niż 999 USD :(

kruszek
Użytkownik
Cwaniaku Ty jeden, podajasz linka do innego systemu bo dzięki niemu dostajesz prowizję o osób zarejestrowanych! To jest pomoc na forum! Jesteś drobym ciułaczem i tyle. Co do samego systemu to jest ok, ale "poważni" sprzedający nie chcą wpłat przed "money" i w moim i 90% przpadków system innych nie PayPal nie chce. To nie jest problem Visy czy Master!!! Tylko samego PayPala, ma w nosie użytkowników z Polski i tyle...
Wiadomość 18 z 29
ostatnia odpowiedź

Paypal nie chce przesłać więcej niż 999 USD :(

blue_south_sky
Użytkownik
Kruszynko radzilbym natychmiastowe skontaktowanie sie z
Dr. Phil Tylko on jest w stanie Tobie pomoc jesli juz nie jest za pozno.
Wiadomość 19 z 29
ostatnia odpowiedź

Paypal nie chce przesłać więcej niż 999 USD :(

Witam nie mogę zapłacić za
dwie wygrane
aukcje przy próbie płatności po kliknięciu zapłać w moim
ebay i potem
kontynuuj loguje się do paypal po zalogowaniu wyskakuje komunikat
: " Bład
TA usługa jest obecnie nie dostępna Przepraszamy za napotkany
problem .
Kliknij tutaj , aby spróbować ponownie ". Klikam na link
tutaj aby
sróbować ponownie robie kontynuuj - loguje się do paypal i
wyskakuje
komunikat : " Transakcja anulowana W tym momencie nie można
sfinansować
tej płatności przy użyciu karty kredytowej " . A gdy
wchodzę w wygrane
przedmioty na ebay na samej górze pisze : " Twoja płatność
została
zwrócona ." w obu aukcjach . Wcześniej płaciłem za dwa
przedmioty na ebay
i wszystko było dobrze , a tą drugą płatność nawet
sprzedający mi zwrócił i
wtedy też rozszerzyłem konto na specjalne i usunołem limity
odbioru
gotówki. Bardzo zależy mi na zapłacie za wygrane przedmioty .
Oczywiście na
karcie kredytowej są dostępne środki. Proszę o pomoc i z
góry dziękuje .
Pozdrawiam
Wiadomość 20 z 29
ostatnia odpowiedź