anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paypal -aktualizacja karty & zamrozona 1zl ?

dzizik
Użytkownik

Hej,


 


mam karte wirtualna z mbanku podpieta do Paypala. Pod koniec marca dostalam nowa (stara tracila waznosc), z tym samym numerem co poprzednia, niestety mialam problem z edytowaniem wiec usunelam tamta karte i dodalam ta nowa, ze starym numerem. Niby jest wszystko okej (tzn jeszcze nie probowalam nic kupic na nowa karte, ale w PP wyswietla sie jako "karta podstawowa" i ze konto jest zweryfikowane) niemniej w mbanku ciagle wisi mi historii-> "blokadach i zawieszeniach" 1zlotowka, ktora pobral paypal. wyczytalam gdzies ze ponoc po paru dniach miala z powrotem wrocic na konto. Wiadomo ile mniej wiecej te "pare dni" trwaja, bo sytuacja trwa od 2.04 czyli 9 dni.

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Paypal -aktualizacja karty & zamrozona 1zl ?

tez tak mam,

 

i po jakim czasie wroci?

 

 

Do autora tematu,

 

 jeśli zadałeś pytanie, a minelo juz troche czasu, to warto by bylo napisac jak sie temat rozwinął/zakonczyl,

 

ale przeciez to polska, tu kazdy pyta, ale o rezultatach napisac to juz  zapomina,

przeciez to takie polskie,

 ja mam/wiem, a ty nie masz/nie wiesz/ sam sie dowiedz....

 

Ps, ni ema nic do autora tematu, ale na kazdym forum motoryzacyjnym lub obojetnie jakim jest tak, ktos zdesperowany pyta,, brak odpowiedzi,, i sam autor nawet nic nie napisze , i w ten sposob powstaja  'puste' posty,

 

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź