anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę zarejestrować karty w PayPal

sqvirel
Użytkownik

Rzadko korzystam z PayPal i do tej pory wszystko działało w porządku, ale kiedy ostatnio się zalogowałem wyskoczył mi komunikat że 20 Czerwca dostęp do mojego konta został ograniczony i muszę potwierdzić kilka rzeczy takie jak zmienić moje hasło i pytania pomocnicze, jak i potwierdzić kartę.



No własnie, karta. Do tej pory obywałem się bez niej i wszystko było ok, ale teraz przez to że mam ograniczony dostęp nie mogę wypłacić pieniędzy z PayPal na moje konto bankowe i co nawyżej mogę cmoknąć się w nos.



Jako ż e nie miałem karty kredytowej/debetowej, udałem się do mojego banku i wyrobiłem sobie kartę prepaid, tą złotą: https://www.pekao.com.pl/euro2012/karty_euro.html# . Aktywowałem ją i probowałem ją dodać na PP ale wyskoczył mi komunkiat :



"Ta karta kredytowa została odrzucona przez bank, który ją wystawił. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat powodów odrzucenia karty, skontaktuj się z działem obsługi klienta wystawcy karty kredytowej. Możesz ewentualnie spróbować dodać inną kartę kredytową."



No i teraz zachodzę w głowę co robię nie tak. Próbowałem wpisywać numer karty ze spacjami i bez ale nic to nie daje. Karta jest aktywna, ale czy muszę przelać na nią jakieś środki aby była w pełni aktywna? Co robić? Konto mam w Pekao, kartę MasterCard ważną do 10/13.



Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Nie mogę zarejestrować karty w PayPal

Mam nadzieje ze to wszystko czynisz po wystukaniu w przegladarce www.paypal.pl a nie klikajac w link w email.


 


Jesli w link to wystukaj www.paypal.pl i natychmiast zmien haslo.


 


Nastepnie dodaj karte i powinno pomoc.


 


Jesli  nie to skontaktuj sie z bankiem dlaczego ich karta nie jest akceptowana przez Paypal 

**************************************
Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź