anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klepsydra, przetwarzanie płatności PayPal - PROBLEM!

kwieciuszek
Użytkownik

Sprzedałam kilka przedmiotów na eBay.de. Jestem osobą prywatną i była to moja pierwsza sprzedaż. Kupujący (dwie osoby) załpacili natychmiast przez PayPal. Na eBay pojawił się symbol klepsydry i info., że płatność jest przetwarzana. Co dziwne, otrzymałam wiadomośći od PayPal na skrzynkę, która nie jest powiązana z kontem PayPal ani też eBay. Wiadomości dot. potwierdzenia wpłat od kupujących, zaniechania wpłaty, ponownego potwierzenia dokonanej wpłaty, konieczności potwierdzenia odbioru itd. Na właściwego maila nie otrzymałam żadnej wiadomości o zaistniałej zapłacie. Również na koncie PayPal nie ma żadnyc adnotacji/info., że jakakolwiek wpłata miała miejce - nic co dotyczyłoby jej statusu etc. Sontaktowałam się z PayPal w celu wyjaśnienia. Sprawdzili to i potwierdziło, że na koncie nie ma żadnyc wpłat do zaksięgowania i proszą o kontakt od kupujących w celu roztrzygnięcia, gdzie podziały się zaginione pieniądze. Chcą e-mail, na który wysłano pieniądze. Ja takiej info. nie mam a kupujący nie odp. na moje zapytania. PayPal zawiadomił mnie także, że owe "dziwne" wiadomości, otrzymane na nieodpowiednią skrzynkę, nie zostały wysłane przez nich i stanowią niebezpieczeństwo. Nie wiem już co robić. Próbuję uzyskać jakieś info. od eBay, ale puki co cicho sza. Jeden z kupujących napisał mi dziś, że sprawdził wyciąg bankowy i pieniądze zostały pobrane z jego konta dzień po dokonaniu płatności. Towar już wysłałam, kasy nadal nie ma, potwierdzeń na właściwą skrzynkę nie otrzymałam a klepsydra wciąż widnieje obok transakcji. Czy ktoś może mi wyjaśnić co tu się dzieje?

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Klepsydra, przetwarzanie płatności PayPal - PROBLEM!

Wydaje mi się, że klepsydrę miałem tylko przy wpłacie ze Stanów czekiem. Procedura jego sprawdzenia trwała niecały tydzień i dopiero po tym czasie sytuacja została zweryfikowana jako OK.



Kto wie, czy nie popełniłaś błędu z tak szybką wysyłką. Ja bym z takową poczekał do momentu aż pieniądze się uwiarygodnią.

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Klepsydra, przetwarzanie płatności PayPal - PROBLEM!

tomcio_roma
Użytkownik

Po dodaniu środków do mojego konta pay pal, nagle się okazało, że już nie mam dostępu do konta i moich środków. Przelew z 18 sierpnia 2012 i do dzisiaj Pay Pal milczy. Tomasz Jóźwiak

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź