anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inna metoda płatności niż pay pal escrow

marcinviper
Użytkownik

Witam,


w związku że zostałem oszukany przez jednego z kupujących a pay pal pomogło mu w tym procederze chciałbym zlikwidować opcje tej płatności, ale nie mogę wystawić nowej aukcji jeżeli nie podam konta pay pal, czy ebay może mnie zmuszać do tego rodzaju płatności?? Chciałbym oferować inne metody płatności na konto ale nie przez serwisy pośredniczące bo nie dość ze biorą sporą kasę za to to jeszcze sprzedawca zawsze ponosi winne i stratę.


Podam wam prosty przykład jak może was oszukać kupujący:


1. odsyła przedmiot mówiąc ze nie sprawny


2. wysyła do pay pal potwierdzenie odesłania paczki i numer aby pay pal mogło sprawdzić że paczka do was doszła.


3. kupujący otrzymuje zwrot pieniędzy po paru dniach


4. wy otwieracie paczkę a ona jest pusta lub z innym uszkodzonym przedmiotem i jesteście stratni...nauczka na przyszłość lepiej nie akceptować zwrotów- tak teraz będę robił



Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Inna metoda płatności niż pay pal escrow

Po otrzymaniu 50 komentarzy otrzymasz do wyboru mozliwosc  usuniecia Paypal jako metody przyjmowania platnosci.


 


Z doswiadczenia: radze pozostawic Paypal poniewaz wielu kupujacych omija z daleka sprzedawcow nie oferujacych Paypala.


 


http://pages.ebay.pl/help/policies/accepted-payments-policy.html


 


Paypal (i Ebay) oferuja opcje blokady uzytkownikow wg. kilku kryteriow . Po pewnym czasie wyeliminujesz tych "zaradniejszych" .

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Inna metoda płatności niż pay pal escrow

tomcio_roma
Użytkownik

Po dodaniu środków do mojego konta pay pal, nagle się okazało, że już nie mam dostępu do konta i moich środków. Przelew z 18 sierpnia 2012 i do dzisiaj Pay Pal milczy. Tomasz Jóźwiak


Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź