zamówienie nie doszło do skutku

Przed chwilą kupowałam coś na ebay, po kliknięciu w zapłać, dość długo to trwało, ale w końcu pokazała się informacja: "dziękujęmy za zakup". Przedmiot jest oznaczony jako zapłacony, jednak... pieniadze nie zostały pobrane z konta paypal.

Po kliknięciu w szczególy zamówienia mam numer: zamówienia, przetwarzane przez paypal.

I informacje:

To zamówienie nie doszło do skutku. Koszty zamówienia nie zostały uwzględnione w kwocie łącznej. 

 

Co jest nie tak?

Nie mam opcji: ponów płatność. Przedmiot jest kupiony. Nie moge ponowić zakupu, bo kupię drugi przedmiot...

 

Co w takiej sytuacji?

 

 

Teraz pojawiła się informacja: Twoja płatność oczekuje na realizację. / Trwa przetwarzanie płatności.

 

Czy paypal ma jakieś problemy?

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

zamówienie nie doszło do skutku

napisz do sprzedawcy (z aukcji mozesz kliknac na link) aby przyslal rachunek. 

Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

zamówienie nie doszło do skutku

Wygląda, że to był problem albo ebay, albo paypal. Na drugi dzień płatność była już pobrana z konta paypal.

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

zamówienie nie doszło do skutku

Takie tutaj są rządy 2 firm eb i pp olewajacych zupelnie polskiego klienta. Jeszcze się naogladasz jak tu zostaniesz. Zadbają abyś się nie nudziła.

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

zamówienie nie doszło do skutku

Te płatności kartą na ebay to tragedia.... Tyle lat ludzie o tym już piszą. Ja czasem musze zmieniac sposoby platnosci z paypal / na karte finalnie na przelew bankowy lub czasem wgl zadzwonic do banku bo trnsakcje sa odrzucane albo gdzies "zawisly". masakra. nie polecam.

Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

zamówienie nie doszło do skutku

Kupiłem przedmiot na eBay przez klatna. Wybrałem opcję przelew natychmiastowy (polskie konto) wszystko po kolei na końcu wyskoczył komunikat że problem z przelewem i zakup nie doszedł do skutku ALE KASA Z KĄTA ZNIKNĘŁA 

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

zamówienie nie doszło do skutku

Przelewy wracają dłużej. Zależy od banku od kilku dni do 2 tygodni. Tak było kilka lat temu gdy miałem podobną sytuację. Zadzwoń do banku ...

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź