zakupy w ebay.de

Witam kupiłem przedmiot na ebay.de ( 1100 zł) metode płatności wybrałem przelew ( przelew robiłem z niemieckiego banku COMMERZ BANK paczka miała byc wysłana na niemiecki adres mija juz 6 dzien sprzedajacy sie nie odzywa i nie mam paczki.
Jaka jest szansa odzyskania pieniedzy ??
Mam od sprzedajacego wszystkie dane razem z profilem FB ??
Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

zakupy w ebay.de

1. Sprawdż ile dni na przesyłkę określił sprzedawca

2. Poproś o fotkę/skan dowodu nadania (wpisanie numeru przesyłki, żeby sprawdzić najczęściej nic nie daje)

3. Jeśli nie ma w zw. z powyższym żadnego kontaktu/efektu w opcjach masz zaznaczone,że towar nie został dostarczony w określonym przez sprzedawcę terminie i otwórz spór

4. Problem będzie z płatnością-bo nie paypal.Jeśli to oszust mogą być problemy z jej odzyskaniem 😞

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

zakupy w ebay.de

1. Sprawdż ile dni na przesyłkę określił sprzedawca

2. Poproś o fotkę/skan dowodu nadania (wpisanie numeru przesyłki, żeby sprawdzić najczęściej nic nie daje)

3. Jeśli nie ma w zw. z powyższym żadnego kontaktu/efektu w opcjach masz zaznaczone,że towar nie został dostarczony w określonym przez sprzedawcę terminie i otwórz spór

4. Problem będzie z płatnością-bo nie paypal.Jeśli to oszust mogą być problemy z jej odzyskaniem 😞

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

zakupy w ebay.de

dziękuje za odp. z tego co wiem istnieje chyba taka możliwość że idzie cofnąć przelew ?? bank to COMMERZ
Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

zakupy w ebay.de

czy sie myle ??
Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź